Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    Először is, ha van hely akkor elöltöltős, mert azok a hasonló tudású felültöltősökhöz képest olcsóbbak. Ha tartós gépet akarsz szerintem 90k és felette érdemes nézni. Lehet, hogy most lehurrognak mások, de szerintem a whirlpool
    egy középkategóriás gyártó. Az igazán strapabírók a következő modellek (árban növekvő lista) : elecrolux (csak a magasabb árúak), bosch (itt is figyelni kell a centrifuga részre, de 90k-ért ebből már van jó), siemens, aeg (ne ebből szinte mind tuti, de persze ez 100k+ os kategória), miele (de szerintem ez már nem magyar pénztárcához való). Ami kifejezetten kerülendő: fagor, candy. Az, hogy A energiaosztály, ''csak'' az üzemeltetési költségekben jelentkezik, ott se olyan súllyal amivel az árba kalkulálják (persze ez nem egy ''öko-duma'', de sztem így van.), inkább a ritkábban feltüntetett mosóhatás A kategóriáját érdemes figyelni (szerintem itt a legjobb whirlpool is B-s), hiszen nem vízgazdálkodásra veszed a gépet, hanem mosni. :)) Ami még fontos lehet a centrifuga rész. Ha van szárítógéped akkor érdemes nagy fordulatszámú centrifugásat venni (1000 és felette), mert különben elküzd egy darabig a szárító, különben a 800-as is jó (de ez alá menni nem érdemes). Erre figyelni kell, mert láttam mér olcsó bosch-t 400-as :( centrifugával.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Den #17 üzenetére

    Gondolkodtam, hogy beírjam-e: a siemenseknél egyedül ezek a mikrokapcsolós gombok zavartak kissé, nem tűntek túl stabilnak.

    Látom nem véletlenül :))

    Az AEG és a MIELE esetében él a könnyű szerelhetőség,
    ezeket nem kell szerelni, mert nem romlanak el. ;)

    Persze király az öreg energomat, de azért vegyek ladát porsche helyett, mert azt még meg tudom szerelni, a másikhoz meg fingom sincs?

    Ezzel nem az energomatot akarom leszólni, ha van és megy, akkor felesleges cserélni, de ha nincs, akkor most már nem alternetíva.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Új hozzászólás Aktív témák