Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Winzsolt #54 üzenetére

    Nézdd én nem pc-t használok forrásként, ezért erről nem is tudok mit mondani. Ha komoly zenehallgatás a cél, akkor ne a pc legyen a fő forrás, mert az lesz a rendszered gyenge pontja. A Denon nem kifejezetten tüc-tüc-re való, ha ez a cél, akkor nézz meg egy Yamaha, és Sony esrőtőt is. Ha picivel tödd a keret, akkor Harman/Kardon lenne a nyerő szerintem! A Denon elsősorban akusztikus zenén mutatja meg az erejét, a Yamaha viszont erőteljesebb mélyeket produkál, ami a tüc-tüc-ön szól jól.
    A 1306-os Denon ugye a legkisebb Denon, ami 57K-ba kerül [link], a vetéjtársa a legkisebb Yamaha 51K [link] Mindenképp hallgasd meg a Yamahát is, bár ezt az új típust nem ismerem, de az eggyel nagyobb 63K-s Yamaha erősítő szeritem már egész jól szólt!
    Az álltalad kinézett akciós szett abszolút alkalmatlan a tüc-tüc zenére, sem az erősítő, sem a hangfalak nem arra vannak kitalálva :(
    Most sokat gondolkoztam, hogy mit ajánljak, de ennyi pénzből nagyon nehéz :((( Én felajánlanám az én cuccomat, de itt és most nem árulni akarok, hanem segíteni :B
    Szóval ha tüc-tüc akkor az a szett felejtős; erősítőből Yamaha vagy H/K, hangfalból pedig még nézek neked valami olcsó de jót, csak ez nehezebb, mint hinnéd :U

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák