Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    válasz sulep #32421 üzenetére

    A többiek az én véleményem nagy részét már előrevetítették. Két fő gond van ezekkel:
    1) A beharangozott "tökéletes" hangélménytől messze vannak
    2) Ha valami elromlik benne (pl. DVD olvasó igen esélyes, ráadásul elég hamar), akkor egyben mehet a kukába, mert a javítása kb. egy új készülék árával vetekszik.

    Viszont ma épp ráértem ebéd közben, ezért a neten megnéztem a specifikációkujat:
    - A hangot már kiveséztük, mindegyik szól valahogy
    - Az LG a "legjobb" a három közül, mert van rajta (a) optikai bemenet is, amivel egy másik lejátszó ráköthető később (pl. ha besz**t a DVD olvasó) (b) ismeri a DTS-t is, ráadásul (c) Mark Levinson úr által továbbfejlesztett hangrendszerrrel !!!! :O reklámozzák (a Mark Levinson készülékek valóban kíváló minőséget képviselnek, de nem így néznek ki, és nem is ennyibe kerülenk)
    - A Samsung nem tud DTS-t
    - A Philipset feletsd el, mert semmit se tud az előzőekhez képest (optikai be sincs rajt)

    Megjegyzés: A kp korlátot megértem, de a nyugdíjjassat nem. Én nyugdíjas koromban sem szeretnék ilyen HM rendszert, egy "igazi" Mark Levinson-t viszont annál inkább!
    Ezen azóta is röhög a vakbelem :D :DDD az LG-vel kapcsolatban, de hátha tényleg jelent egy hangyaf*****i pluszt a többihez képest.

    [ Szerkesztve ]

    CoVboy Forever!

Aktív témák