2019. augusztus 17., szombat

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi haladó szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-06-19 08:32:07

PROHARDVER!

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#95851) 0pityesz0 válasza M^xx (#95839) üzenetére

0pityesz0
(tag)

Én pl ma szerveztem be kipróbálásra egy H/K 360-at.
Nekem az ES100-as szett van és azt kell mondjam nagyon tetszik.
Én mondjuk 70% zenére használom,de filmezek is vele. Nekem arra is tökéletes.
Szóval csak ajánlani tudom,persze ízlés kérdése :)

Egyre gyorsabban lassulok...

(#95852) Csabroncka válasza Tamoo (#95836) üzenetére

Csabroncka
(addikt)

Azért te is tudod, hogy a HM userek többsége 1-s kategória, vagy jobb esetben azért megkérdezi itt vagy a boltban (jobb esetben szakboltban), hogy milyen kategóriát ajánlanak hozzá (ha már legalább normális házimozit vett).

Más: Életemben először beöltöztem mikulásnak az unokaöcséimnek. Az alakítás és a jelmez tökéletes volt, ugyanakkor a nagyobbik (5 éves) utólag megjegyezte, hogy marhára hasonlít a hangom a Mikuláséra - még sikerült esti mese alatt kimagyaráznom :DDD

"in medias res"

(#95853) Piftuka válasza KisTücsök (#95337) üzenetére

Piftuka
(addikt)

Köszönöm! ;)

Vásároltam egy 2 méteres Inakoustik High Speed HDMI kábelt. Bízom benne, hogy hosszú távon is jó választás volt. :K

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#95854) KisTücsök válasza Piftuka (#95853) üzenetére

KisTücsök
(addikt)

Harmadiknak akartam azt írni, de sehogy sem jutott eszembe a neve. :D Így lemaradt.

Jó lesz.

(#95855) Ragadozó

Ragadozó
(Ármester)

Megjött a nagy vas :)
nagyon tetszik... ;] Végre sikerült a T-Home iptv boxot rátanítanom az erősítő távra :)
Beszámításra került, 2 db B&W 602 S3-asom...

Toyota Corolla Verso 1.6-1.8 kormány szervószivattyú eladó

(#95856) galaxys80

galaxys80
(addikt)

Üdv mindenkinek!
Jópár éve egy Yamaha RX-V361-es erősítőt nyúzok. Mára nem egy csúcsgép, de az én igényeimet tökéletesen kielégíti. Hangfalak JBL + 1 JBL mélyláda.
Eddig 99%-ban filmnézésre használtam. Mostanában viszont elkezdtem zenét is hallgatni rajta. Erre viszont nem igazán találom az ideális beállítást. Valahogy mindegyiken sok a mély kicsit. Én szeretem természetesen hallgatni a zenét. Music Pro Logic az szörnyű. Music enhancer 2 és 5 ch szintén nem túl jó. Még a sima stereo 2 vagy 5 ch a leg elfogadhatóbb, illetve a music pop/rock.
Láttam, hogy van egy straight mod is a készüléken. Ez minden hanghatást levesz róla?
Vagy ti mit ajánlanátok?

(#95857) Sanci38 válasza galaxys80 (#95856) üzenetére

Sanci38
(Ármester)

Erősitőcserét nagyobb kategóriás denonra vagy marantzra.
Straigh az tényleg levesz mident olyan mint más készüléken a flat vagy a direct.

(#95858) galaxys80 válasza Sanci38 (#95857) üzenetére

galaxys80
(addikt)

Nem tervezem a váltást. Mint írtam filmet nézek rajta javarészt. Arra pedig tökéletesen kielégíti az igényemet.
Most megint teszteltem kicsit és javítani kell magam. A pop/rock is szörnyű.
Straight módban sokkal szebben, tisztábban szól a zene. Illetve még a sima stereo 2ch ami viszonylag tetszik.
Ti szoktatok valami plusz beállítást használni vagy hagyjátok straight vagy éppen flat módban?
Én igazából ha telefon hallgatok zenét, akkor is leveszek mindent alapra. Valahogy jobban szeretem, ha nagyjából úgy szól a zene,ahogy eltervezték.

(#95859) Sefter válasza galaxys80 (#95858) üzenetére

Sefter
(addikt)

Nem szoktunk.
A belépő házimozi erősítők csak erős kompromisszummal alkalmasak minőségi zene hallgatásra...(sokaknak a komoly avr is ebben a kategóriában van..)

Psn ID: sefter_hun

(#95860) kufirc

kufirc
(tag)

Honnan tudnék egy Pioneer VSX-824-K -hoz magyar nyelvű használati utasítást letölteni pdf formátumban ???

(#95861) galaxys80 válasza Sefter (#95859) üzenetére

galaxys80
(addikt)

Persze. Tisztában vagyok én vele, hogy ez a kategória kompromisszumokkal jár.
Csak igazából kíváncsi voltam, hogy nekem van fura hallásom, hogy mindenféle plusz funciók nélkül, simán straight módban jobban tetszik vagy a gyakorlottabbak (vájtfülübbek) is így érzik-e.

A straight (flat) mód a mélynyomót is leveszi ilyenkor normálra vagy azt kézzel kell lecsavarnom?

[ Szerkesztve ]

(#95862) galaxys80 válasza galaxys80 (#95861) üzenetére

galaxys80
(addikt)

No. A mélynyomót leteszteltem. Kézzel lejjebb kell csavarni nálam.
Még egy utolsó kérdésem lenne:
Straight mód és a sima stereo mód között lehet bármi különbség? Én nem igazán hallom ki.
Azért kérdem, mert az asszony például szereti, ha mind az 5 hangfalra kinyomom a zenét.
Straigt mód viszont csak a 2 centerre nyomja ki érthető módon. Ha a sima stereo nem nyúlna bele a hangzásba, akkor a stereo 5 ch-re még hajlandó lennék neki kiküldeni. :)

(#95863) Norbi 72 válasza bzoley (#95833) üzenetére

Norbi 72
(veterán)

Gratulálok! :C

Ha meglesznek a hangfalak,és végigolvasva a használati útmutatót beállítottál mindent,egy véleményt kérnénk a vasról.Ha elakadsz valahol,van itt több Denonos,tudnak segíteni. :)

Én két fronthangfallal kezdenék,ládának önmagában nincs értelme elsőnek vásárolni.

:F

(#95864) #75912448 válasza Norbi 72 (#95863) üzenetére

(törölt tag)

;) 0.1, nem rossz az.

(#95865) zozy84

zozy84
(aktív tag)

43GB-os BD film. (Tini nindzsa teknőcök)
A hang miatt néztem meg direkt mert azt monda itt valaki, hogy nagyon jó. Na most nálam a hátsók meg sem szólaltak. :F :F :F :F De szinte semmit sem tudtam állítani a hangformátumok között. Rögtön a "Multich" írta ki.
Mitől lehet ez?

Eladó Canon 450D + táska + távirányító + állvány + dobozában, papírokkal.

(#95866) KisTücsök válasza galaxys80 (#95862) üzenetére

KisTücsök
(addikt)

Nem lejjebb kell csavarni, ki kell kapcsolni.

"Straigt mód viszont csak a 2 centerre nyomja ki érthető módon."

Frontra.

Egy régebbi alap sztereó erősítőt kipróbálhatnál.

(#95867) Oldfighter válasza galaxys80 (#95862) üzenetére

Oldfighter
(senior tag)

Sztereó felvételt vétek kettőnél több csatornára kiosztani. Jó fronthangsugárzók mellett mélynyomóra sincs szükség. Hogy ezen kívül milyen módban hallgatod, az a szoba akusztikus tényezőjétől függ.

Süket szomszéd a jó szomszéd!

(#95868) Oldfighter válasza zozy84 (#95865) üzenetére

Oldfighter
(senior tag)

A lejátszó rossz beállítása, vagy az erősítő rossz bemenetválasztása lehet a gond. Az utóbbi gyakran előfordul, ha pl a lejátszót HDMI-vel és analóg RCA-val ( sztereó zenehallgatáshoz pl ) is összekötötted a géppel.

(#95869) klacey válasza Norbi 72 (#95376) üzenetére

klacey
(csendes tag)

Szia Norbi!
Köszi a tippet , végülis rászántam magam és megvettem . Úgy néz ki nem bánom meg , nagyon jól szól ! Még majd egy szub kell és megleszek , de arra még gyüjteni kell.

(#95870) Sanci38 válasza zozy84 (#95865) üzenetére

Sanci38
(Ármester)

Lejátszón PCM van beállitva, vagy en(át) kódol. Állitdsr bitstreamba vagy auto-ra.

(#95871) vitezlejszlo

vitezlejszlo
(őstag)

Sziasztok

Nézegetek használt erősítőket, és abba szaladtam bele, hogy van pár (Denon), amin még nincs HDMI csatlakozási lehetőség. Persze ezek 4-6 évesek.... Namost.

Miért fontos, hogy van vagy nincs HDMI az erősítőn? Én egy Asus OPlay-ről (később majd másról) játszok le filmet, zenét. Most ugye egyből a TV-re van fugva HDMI-n, illetve RCA-n egy kis Denon UD-M50-be, ami meg a sztereo hangfalra (most még, de már megvan a 5.0 szett). Mi a különbség, ha HDMI-s vagy HDMI mentes erősítőt vennék?

Bocs, ha alap a kérdés... :(

Köszi

laca

(#95872) Csabroncka válasza Ragadozó (#95855) üzenetére

Csabroncka
(addikt)

Üdv a klubban, akciós beszerzésből ma láttam BD-n az AVATART, kb 100x-dik alkalommal is lenyűgözött mind képi mind hangi világa + ráadásként a feleségemet is... (ez azért egy jó visszaigazolás az embernek)

Az első LX-ek is igazán jól sikerült gépek, kiváló ár /értékben a mozin nyújtott hangképük I(I)ha bejön az Onky-ós Pioneer-es vonal nem lesz csalódás,(/I)) ugyanakkor sztereón is kellemesen hallgathatók (jó kompromisszum, bár a Denon ebben eléggé lenyomja őket, ugyanakkor a Pio LX60 nekem jobban bejött mozin valamiért, mint a Denon 3808, ez olyan szubjektív dolog.)

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#95873) zozy84 válasza Oldfighter (#95868) üzenetére

zozy84
(aktív tag)

Minden HDMIvel van összekötve meg optikával.
Most megnéztem azért még1szer. Pc hdmi-vel erősítőbe, ps3 hdmi-vel az erősítőbe, az erősítő meg (hdmi out) összekötve a tv-vel és plusz egy optikával is. (mondjuk nem is értem miért) :F
Nem lehet baj hogy optikával is meg hdmi-vel is össze van kötve a tv az erősítővel?

[ Szerkesztve ]

(#95874) bzoley válasza Norbi 72 (#95863) üzenetére

bzoley
(veterán)

"Hangfalaim" vannak. Nem ide valók, de szólnak. Elöl egy pár Cat leb 401, középen és hátul Genius hangfalak, csak hogy valami szóljon, akárhogy is. A lényeg a dübörgés :)
Egyelőre kicsit csalódás, hogy minden bonyolultabb. Pl.: bassust sokszor szoktam állítgatni, eddig volt rá dedikált gombom. Most szinte zongorázni kell hozzá, és már volt, hogy újra kellett indítani a Denont, mert nem reagált a ch level gombra.
Majd összeszokunk. A hang egyelőre nem olyan jó, mint ezelőtt. Vannak amik finomabban szólnak, vannak amik másképp, de az összkép még nem tuti. Van még mit állítgatni.

(#95875) Oldfighter válasza vitezlejszlo (#95871) üzenetére

Oldfighter
(senior tag)

A HDMI-n át tudod vinni a HD hangokat is.

(#95876) Oldfighter válasza zozy84 (#95873) üzenetére

Oldfighter
(senior tag)

Annak ehhez nem lehet köze, a gépen csak egy bemenetet tudsz mindig kiválasztani. A lejátszó beállításait nézd át, ahogy Sanci is javasolta.

(#95877) Norbi 72 válasza klacey (#95869) üzenetére

Norbi 72
(veterán)

Neked is gratula,örülök hogy tetszik! :C

Infinity jó cucc,manapság nem sokat hallani róla.De mindjárt utánanézek.->Úgy látom,autós cuccokra álltak rá.

Ezt a zárt Tannoy subot hallgasd meg,de ha sok,belépő reflexes Polk,Proson is jó.

(#95874) bzoley Ha ráérzel,szerintem szépen be tudod állítani.Néha egy apró elállítás is gondot szokott okozni,ezért is kell rendesen tanulmányozni a használatit.Gyakorlatilag egyszer kell jól beállítani,utána már a menübe se kell benézni.Legfeljebb gyorsmenüben kicsit adni/levenni centerből/subból.

[ Szerkesztve ]

(#95878) zozy84 válasza Oldfighter (#95876) üzenetére

zozy84
(aktív tag)

Lassan már fizetnék egy a témában jártas hozzáértő lelkes fórumtársnak, hogy belője nálam a rendszert.
(Az erősítőt, kábeleket, hangfalakat 2cm erre vagy arra, mit mivel hogyan.)
Sok olyan dolog van ami csak beállítási szerencsétlenkedésem.
Eddig pl volt egy PlayOn HD mini-m. De már régi volt és frissíteni sem lehetett, stb. Elcseréltem egy Dell Optiplex 755re amiben van egy plusz GeForce GT 520 amin már van HDMI. Gondoltam jó lesz nekem médialejátszó helyett.
De kezdem visszasírni a médialejátszóm. Külső HDD rákötve, hdmi-vel erősítőbe vagy tv-be és kész. Nem kell 1000 dolgot állítgatni meg nézegetni. :((( :(((
Ja meg hangos. (tudom cseréljek rajta ezt meg azt de a kis .... fog) A médialejátszó meg hangtalan.

(#95879) vitezlejszlo válasza Oldfighter (#95875) üzenetére

vitezlejszlo
(őstag)

Ha optikán (vagy koaxon) kötöm rá a hangot az erôsítôre, akkor az nem ugyanaz, mint a hdmi?

(#95880) whatnot

whatnot
(őstag)

Megrendeltem a kábeleket Kácsától.
Kérdés: az akciós árakat utólag vonják le? Megerősítő emailben is a full árak vannak benne (bár tudom, hogy ezt automatikusan generálja az oldal).

@vitezlejszlo: S/PDIF nem tud trueHD-t átvinni, HDMI igen.

[ Szerkesztve ]

(#95881) Smiley

Smiley
(őstag)

Sziasztok,

Ugy erzem a videoton motyo leszolgalta mar az idejet (1981-)... itt az ideje a cserenek.
Igazabol kineztem magamnak mit is szeretnek, de meggyozheto vagyok, semmi tapasztalatom nincs ebben a temaban. A hangtechnikaban azert van nemi jartassagom, volt szerencsem hangositani mar par rendezvenyt, csak a hazimozi elegge tavol all ettol. Ami nekem nagyon fontos az Airplay, Spotify, vTuner. Ezen kivul 1 optikai es 1 hdmi bemenetre van szuksegem, es ha netan talalok tut a regi Pioneer lemezlejatszomhoz, akkor majd 1 rca-ra meg egy eloerositore. Sokat gondolkoztam, hogy kell-e nekem az 5.1 esetleg a 7.1, de arra jutottam, hogy semmi ertelme, azt a havi 1 filmet stereo-ban is meg tudom nezni, a zene sokkal fontosabb szamomra, reggel-este tobb oran keresztul lenne hasznalva, de keszulok a jovore es ha esetleg megis kesztetest ereznek ra, akkor ne kelljen erolkodot cserelni. Nem azt mondom, hogy ezek a cuccok is 30 evet fognak menni, de nem 2-3 evre tervezek. A zene stilusara is kiternek kicsit, fokent classic rock szolna rajta Van Halen, Led Zeppelin, Dire Straits, stb.. tehat nem cel, hogy remegjen a szoba a tucc-tucc-tol. Ezert is nehez vallok meg a videoton-tol, szamomra meg mindig szepen szol. A terv az volt, hogy 200e a plafon, de a hangfalak jol keresztulhuztak ezt a szamitasomat, most realisnak inkabb a 300-330e tartom.

Erositobol a Pioneer VSX-529-K -et neztem ki, oszinten megmondom, nagyon meg vagyok elegedve az Apple es a Pioneer kozti osszhangrol, kocsiban Pioneer fejegyseg van, nagyon jol teszi a dolgat (csak Apple cuccaim vannak). A terv az, hogy a mindennapi zenere a jo oreg PowerBook G4-et fogom hasznalni Airplay-en keresztul, amugy meg a beepitett Spotify-t, ha mindenkepp radiot szerentek hallgatni akkor a vTuner-en szintem minden megvan amit szeretek. Mivel az erositot nem volt szerencsem kiprobalni, ezert ebben szivesen elfogadnek pro-kontra tanacsokat. Neztem Yamaha-t is, de azert egy jo 30e-vel dragabban kapnam meg kb ugyanezt a tudast.

A hangfal resznel mar kicsit biztosabb vagyok a dolgomban, volt szerencsem az egyik media valamiben meghallgatni a Yamaha NS-F160 es nagyon-nagyon tetszett, lehet kapni 5.0 szettben is kb +30e a kulonbseg. Persze, egy 25nm-es szobaban biztos maskepp fog szolni, de elegge megfogott. :)

Szerintetek jo kombinacio ez igy, vagy oltari nagy hulyeseget csinalnek?

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#95882) whatnot válasza whatnot (#95880) üzenetére

whatnot
(őstag)

Eh, a levél alján van a válasz...

"Rövidesen e-mailben tudatjuk, hogy mely termékek kaphatóak és mi lesz az áru fizetendő végösszege."

[ Szerkesztve ]

(#95883) Norbi 72 válasza zozy84 (#95878) üzenetére

Norbi 72
(veterán)

Vas ügyben tudnék segíteni,mert nekem is 608-asom van,de pc-ben nem.

Popi A400-as mp-em van,minden hang bitstream,csak az Onkyo procija dolgozhat, semmi más.Ezt kéne beállítanod neked is.

(#95881) Smiley Szerintetek jo kombinacio ez igy, vagy oltari nagy hulyeseget csinalnek?

Hülyeség,feljebb kell menned.

[ Szerkesztve ]

(#95884) bzoley válasza Norbi 72 (#95877) üzenetére

bzoley
(veterán)

Idővel majd belejövök. Mondjuk úgy nehéz lesz, ha már megint nem reagál a ch level gombra, hiába kapcsoltam, meg vissza. Nem ártana rájönni, hogy ez hiba, vagy valami más oka van.

(#95885) Ance válasza Smiley (#95881) üzenetére

Ance
(őstag)

Én rádobnék kb. egy 20.000-ret az erősítő árára és a VSX-828-at választanám. Az árkülönbség kicsi, a tudáskülönbség nagy. Mivel látszik, hogy nem rövid időre fogsz vásárolni a korábbiak alapján, még azt is felvetem, hogy még egy 20.000-res és a 923-924 típust kapod, de egyébként nem hiába hagyják ki az új sorozatból a 8-ast (pontosabban lebutítják), mert igen közel van az új 9-es sorozatokhoz. De zenére itt elsőként a 9-es sorozattól kaphatsz ajánlást, azt is csak szájhúzva, inkább 1-essel kéne kezdődnie. :D Használt nem lehet?

Viszont az a Yamaha hangfalrendszer gyengus lesz ehhez. Abban majd akik jobban értenek hozzá, adnak tanácsot. Mondjuk olcsó, csak te nehezen fogsz cserélni, ezért érdemes inkább most rákölteni. A Yamaha egyébként nekem bejött a Pioneer erősítövel, mondjuk a komolyabb Yamaha.

[ Szerkesztve ]

(#95886) zozy84 válasza Norbi 72 (#95883) üzenetére

zozy84
(aktív tag)

Jupppyyyy! Szuper!
Akkor privátban küldenél nekem egy "kezdjük a nulláról" vagy "nézzük is csak meg, hogy az alap dolgok hogyan vannak beállítva rajta" gyorstalpalót? :) :R
Használtan vettem és az előző tulaj beállításai vannak rajta. Én csütörtök óta "nyomkodom", ismerkedek vele mert akkor hozták a HECOkat.

(#95887) Norbi 72 válasza bzoley (#95884) üzenetére

Norbi 72
(veterán)

Rádióadást szeretnél váltani?Elemek rendben?

(#95888) Ragadozó válasza Csabroncka (#95872) üzenetére

Ragadozó
(Ármester)

Igen, Avataron teszteltem én is...főbb beállítások már meg vannak...tetszik, nagyon is ;]

Most néztük meg a Star Trek Into Darkness-t...jobb a hangja, mint 919-esnek, mint ami várható is volt...
Valahogy öblösebb, részletesebb...pedig a a másik hangja is egész jó volt...még egy Technics SA-DX950-ről váltottam rá...ott is nagy különbség volt.

Csak nem fért el a másik helyén...nagyon-nagy :Y
Ráraktam a polcra, hajlott lefelé :DDD

Inkább új helyet kerestem neki...meg úgy döntöttem, kicsit lejjebb redukálom a cuccaimat...

(#95889) Norbi 72 válasza zozy84 (#95886) üzenetére

Norbi 72
(veterán)

Reset:Előlapon vcr/dvr gomb és bekapcsológomb hosszan.Az nem világos,hogy bekapcsolva,vagy kikapcsolva kell alkalmazni.Amikor kiírja hogy Clear,akkor teljes a reset.

(#95890) bzoley válasza Norbi 72 (#95887) üzenetére

bzoley
(veterán)

Nem, ezzel lehetne módosítani a satok, és sw hangerejét. Eleinte ment, itt tudtam basszust állítani, de újabban nem történik semmi. A gomb működik, az erősíti pedig más gombra reagál. Először egy kikapcs, bekapcs után jó lett, de egy ideje semmi.

(#95891) Smiley válasza Ance (#95885) üzenetére

Smiley
(őstag)

Igy is olyan mint ha fogamat huznak... Mar ezt a 300-330e plafont is nehezen viselem el, nem fogok negyed millat fizetni egy erositoert, a 924 meg talan beleferne, ha ez tenyleg annyival jobb. Hasznaltat ebbol nem szeretnek. :)
Igazabol eddig se hallgattam hangosan zenet, kb 20 percet hallgattam a yamaha cuccot, es nem ereztem gyengenek.

(#95892) zozy84 válasza Norbi 72 (#95889) üzenetére

zozy84
(aktív tag)

Ment pü.
Akkor ha megcsinálom akkor kezdhetjük a beállítgatást? Kezdjem egy új mikrofonos beméréssel?
Meg újra beállítani a dB-eket. (centert meg a 2 hátsót én +1re raktam a 0 helyett hogy "jobban" szóljon, kicsit halknak éreztem)

(#95893) Ragadozó válasza Smiley (#95891) üzenetére

Ragadozó
(Ármester)

Én is félek a használtól, de azért nagy körül tekintéssel találhatsz jó vételt...ma amit vettem erősítőt, még fóliás, karc mentes...mintha vadi új lenne...

(#95894) Smiley válasza Ragadozó (#95893) üzenetére

Smiley
(őstag)

Nalam nem teljesen ez a szitu, inkabb at akarom elni az erzest, hogy megvan, es megdolgoztam erte. Minden vackomat hasznaltan vettem, (jelentos reszet itt, es meg egyszer se kellett csalodnom) a macbook pro kivetelevel, de ezt most en akarom kicsomagolni. Igy is valoszinuleg darabokban lesz meg, mert kicsit felesleges kiadasnak tartom, mivel a videoton meg mindig mukodik. :)

[ Szerkesztve ]

(#95895) Ance válasza Smiley (#95891) üzenetére

Ance
(őstag)

Pedig zenére itt van pl. ez a Denon. Azért egy alap Pioneer-t még ez a Denon is simán lenyom zenében szerintem. Még 2016-ig garanciális, tehát nem gond, ha használt. Nem kiemelkedő erősítő, de tisztesen helytáll, a felsorolt Pioneer-eknél jobb valszínű és 100.000 alatt megvan.

Itt meg azt is el tudod olvasni, milyen hangfalakkal szólt jól a teszt során. :D

Egyben meg van oldva a problémád.

[ Szerkesztve ]

(#95896) Norbi 72 válasza bzoley (#95890) üzenetére

Norbi 72
(veterán)

Alapból nem kéne a háttér hangerejét változtatni(ha jól értem)a subot néha kell egy picit korrigálni.

De várj meg egy Denonost(pl.Devil-k),szerintem tud segíteni.

(#95897) KisTücsök válasza zozy84 (#95892) üzenetére

KisTücsök
(addikt)

Te nem is csináltál bemérést? Az előző tulaj kalibrációját hagytad az erősítőben?

(#95898) Norbi 72 válasza zozy84 (#95892) üzenetére

Norbi 72
(veterán)

A mikrofont hagyd a fenébe.Holnap,ha gondolod leírom a beállításokat nálam.Ami nem biztos,hogy nálad jó,de lehet.

(#95899) gorbep válasza whatnot (#95882) üzenetére

gorbep
(senior tag)

Azért írd majd meg mi lett... én nem mertem megrendelni, mert telefont nem vették fel, és az eredeti árra kellett volna a "megrendel" gombot nyomni..... aztán a futárral hiába vitatkozok, hogy kellett volna 20% kedvezménynek lenni..... az meg hogy akkor nem veszem át nem az én stílusom... :U

-Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#95900) zozy84 válasza KisTücsök (#95897) üzenetére

zozy84
(aktív tag)

Természetesen volt. Az első dolgom volt. De attól még ezer mást lehet rajta állítani.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi haladó szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.