Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Squirrel

    őstag

    válasz Tamoo #95406 üzenetére

    Sajna Focal-okkal nem. Kinn dolgozok Svajcban es itt komoly problemakba utkozik hifi vagy hazimozirendszerek meghallgatasa. Tudom, hogy igy egyaltalan nem szabadna rendszert megvenni, de itt egy hi-fi/hazimoziszakuzlet ugy nez ki, hogy egy kis lyuk es onnan tudsz rendelni dolgokat vagy nincs is egyaltalan bolt csak online lehetoseg. A masik veglet az olyan szalonok jelentik, ahol egy hangfal kerul kb. a megfizethetetlen kategoriaba. Igy probalok velemenyeket, ajanlasokat olvasni, kerni. Megegyszer hangsulyozom, tisztaban vagyok vele, hogy ez igy tilos, mert ami masnak tetszik, nekem lehet hogy annyira nem, de itt a PH-n sokan vannak a temaban jartas forumtarsak, akikbol ha 2-3 hallott mar egy rendszert ilyen felallasban es batran tudja ajanlani, akkor elfogadnam az ajanlasukat. Nyilvan ha most az elozo kommentbeli kerdesemre 3-an kapasbol azt irjak, hogy nem szolnak egyutt szepen, akkor elfogadnam a velemenyuket. Masik lehetoseg, ha legkozelebb hazamegyek, beneznek a streamaudio-ba, csak nem tudom, ott mit szolnak, ha hallgatozok 2-3 orat aztan nem veszek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák