Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz cekkk #95050 üzenetére

    "Ennyi volt a piaci értéke, amit adtak érte."

    Így van, ennyi a történet. 10 hónap után adtam el az Electrát, nagy vívódások között.

    Seven Sleeper 2 esetről beszél, a másik az az, hogy muzsikpetitől vettem egy Focal Cobalt SW800 szubot 110-ért, felmentem érte Pestre, tehát 122-be van, és pár hónap múlva váltottam, eladtam a barátjának 120-ért úgy, hogy ingyen felvitettem egy kollégámmal neki Pestre, és nagyon szépen megköszönte az adásvételt és a szívességemet a vevő, a fórumban is! Ez a másik "nyerészkedéses" eset, amiről beszél! :DDD

    "Még ha két nap múlva adtad volna tovább, akkor megérteném, de így nem."

    És ha 2 nap után adja el valaki, akkor mi van? Ha valaki ebből él, akkor mi van? Ha valaki direkt azért vesz dolgokat, hogy aztán kis vagy nagy haszonnal továbbadja, akkor mi van? Nézzetek már körül a hirdetésekben! Jelentős számú eladó nem a saját, évek óta használt cuccát árulja, hanem olcsóbban megveszi, és megpróbál rajta keresni, vagy sikerül, vagy nem. Az AVX, a hifipiac, meg az összes hirdetési oldal ilyenektől hemzseg. És akinek ez nem tetszik, az vegyen újat. Az én Denon AVC-m szerintem az általam fizetett összegnek töredékéért került az eladóhoz, most kezdjek el moralizálni, hogy hádemiért ennyi? Nekem így is bőven megérte, még többet is ért volna. Vegyük már tudomásul, hogy nem kötelező a vétel, ha annyiért megéri, akkor meg kell venni, lényegtelen, hogy az eladónak mennyibe van. Ilyen alapon adjam ingyen a fényképezőgépemet, mert nekem nem került pénzembe, hiszen ajándékba kaptam? (Csak fikció, semmi nagy értéket nem kaptam eddig ingyen az életben. :) )

    (#95065) regger "Legnagyobb tisztelettel és baráti üdvözlettel írom, és a témához sincs köze, de oly sokszor egymásnak akartok megfelelni, nem pedig magatoknak, az ízléseteknek, amit néhányan erőszakosan, bohócként formálni próbálnak. Írhatnám, hogy ki a faxt érdekel mit mondanak, de akkor nem lennék úriember.";)

    Teljesen jogos és igazad van! :R Na ne félj, már én is leszarom nagyjából a bohócokat, de bevallom, tényleg nem volt kedvem a csámcsogást olvasni, nem akartam, hogy elbizonytalanítsanak a döntésemben, még akkor sem, ha lett volna benne igazság. Féltem is elárulni és megosztani egy jó ideig, és amint a mellékelt ábra mutatja, egyáltalán nem kellett volna. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák