Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Patice #94875 üzenetére

    "De Liszinél nem a kábelezés a gond, hanem az elhelyezés."

    Nem tudom, mikori kép van előtted, de szerintem az akkori, amikor még nem volt kész az új állvány és elhelyezés. Most már nem rossz, állítom, hogy sokatoknál sem jobb sem az elhelyezés, sem az akusztika. Közel sem tökéletes, de sosem lesz jobb. El kell fogadni, és ilyen körülmények között kell még jobb hangot elérni, ha lehet.

    "Akár mit csinál, akár milyen jót fog venni, az elhelyezés mindig limitálni fogja a láncát."

    Pont úgy, mint azok 80%-ánál, ahol egy élettérbe kerül a cucc, nem pedig médiaszobába.

    "Ettől függetlenül szólhat jól a cucc, de nem fogja tudni kihozni belőlük a (közel) max-ot."

    Ez biztosan így van, ennek illúzióját már réges-régen feladtam, és már nem is érdekel. Marad benne. Idézném Dorian fórumtársumk örökbecsű szavait, elfér benne nem? :)

    "És ha így vesszük, akkor a költéseinek egy része felesleges pénzkidobás."

    Nagyon nem értek egyet. Minden fejlesztésem határozottan hallható javulással járt az én körülményeim között is, és semmit nem veszek drágán, kínosan ügyelek az ár-érték arányra. Arról nem is beszélve, hogy amikor GS20-ra váltottam, még pénzt is kinyertem az Electrából, és SZÁMOMRA jobb, élvezhetőbb, élménydúsabb, teresebb hangot kaptam.

    "MA vagy Focal? Tényleg ízlés kérdése."

    Ennyi.

    (#94876) Tamoo "Az elhelyezésről meg csak annyit, nem rosszabb az mint sokunknál. Én nem csak képről láttam, hanem többször hallottam is."

    Erről van szó.

    (#94879) Mezga Aladár "Én csak egy képet láttam az elhelyezésről, nagyon nem volt szerencsés. Gondolom a szoba adottsága. Lehet hogy most, a doboz+szoba eredője jobb hangot ad."

    Az electrát is sokáig már az új, jobb elhelyezéssel használtam. Ha nem szerencsés az elhelyezés, az nem csak az egyiknek nem szerencsés.
    Közvetlen egymás mellé helyezve A-B-ztem az electrát és a GS20-at, pontosan ugyanannyi esélye volt mindkettőnek.

    (#94880) Tamoo "Ma ha minden igaz megengedi hogy meghallgassam."

    Hátöööööööö............ nem is tudom................ egye fene, meghallgathatod! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák