Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    addikt

    válasz BBéci #94638 üzenetére

    "ön-tökönszúrást követ el"

    Lehet, de pl nekem előtte tyúkbélmadzag kategória volt, tehát bármi jobb lett volna nála ezért vártam!

    Amikor alkudni is tudtam belőle, nagyon jó ár/értékre jött ki. Nagyjából ár/méterben azután mentem amit mondtatok.

    Ez után lesz összehasonlítási alapom (ha a későbbiekben cserélni szeretnék - itt utalnék arra amit folyamatosan szajkóztok - hallgatózni), tudjátok az a baj sokunkkal, hogy hallgatózni is meg kell tanulni, nem jön az csak úgy magától, hogy jó vagy jobb (na és miben, mi az ami miatt..).

    Példának okáért egy erősítő kategória különbséget egy laikus is simán meghall (mármint melyik szól szebben), de például a tyúkbélmadzagom és az új neotech kábel között lövése sem lesz, hogy melyik a jobb mert azt sem tudja, hogy hogyan kellene szólnia, vagy mit kell hallania (pl: az énekhang középről jön, zenei tér és színpadkép).

    pl: nekem a neotech dinamikában és térben hozta helyre a sztereót (igaz ezt is vártam végre), csak mostanában kezdem kihallani, hogy új egészen finom részletek is megjelentek a korábbi zenéknél.
    (remélhetőleg fejlődik a hallásom... hogy mi a jó :) )

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák