Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz #75912448 #76037 üzenetére

    Én álmomban sem gondoltam volna az AMD gyári ventije után, hogy az Intel sajátja ilyen okádék hangokat présel ki magából :DDD Levettem silent-re az UEFI-ben, aztán majd meglátjuk. Zavarni egyelőre nem zavar, de érzékeny ezekre a fülem, hallom az alapzaját zenehallgatás közben is, ha épp olyan részhez érek. Egyébként az előző BQ tápom hangját sem hallottam.

    A hangjáról nem biztos, hogy fair lenne írnom. Friss telepítés, mikor megtaláltam mindenből a jó drivert, beállítást, akkor újrahúztam megint az egész rendszert. A régi gépemre egyszer raktam fel a WinServer2012R2-t, aztán onnantól ment a kísérletezés, össze vissza törölgetés, scriptek, Gui-minimal server-core módok közötti ide oda ugrálás, szóval az eléggé le volt harcolva. Ennek most, így jobb hangja van, az tény, de én betudom a friss rendszernek. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy fej fej mellett mit tudnak, friss telepítéssel. Sajnos nem készültem el a sajátommal időben, így nem tudtam összehallgatni őket. A másik is kapott egy SSD-t, friss telepítést mindenből, ott már tudtam, hogy miből mi kell hozzá, de csak 2-ig volt posta, az enyém meg 3 körül állt össze teljesen. Robim nélkül ismét nem ment volna :R

    (#76035) KisTücsök:

    Lesz ház, persze. HDPlexet szertnék, a H1.S-et, meg a hozzá való paneltápot külső kockástól. Csak az még egyszer annyi, mint a gép...

    Ház: a szekrényben találtam, mikor megláttam, rögtön tudtam, hogy volt oka a megtartásnak.
    Alaplap: GIGABYTE GA-B85N
    Processzor: INTEL Core i3-4130T
    Memória: 2xKINGSTON 4GB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9
    mSata SSD: CRUCIAL 120GB mSATA M500
    Táp: BE QUIET! Pure Power L8 300W
    HDD: 3x1TB 3,5"-es, meg 1x1TB 2,5"-es merevlemez.

    Én NAS-nak ezt a házat szeretném majd, valószínűleg majd a mostani BQ L8 megy bele, ha elfér, meg a lemezeim. Meg valami alaplapba integrált processzoros megoldás érdekel, 2x2 GB RAM-mal.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák