Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz Arnee01 #61 üzenetére

    3. Amit linkeltél az korrektnek tűnik, az ára is jó. Ha teheted, akkor hallgass meg ilyen szetteket, lehetőleg olyan vagy közel olyan erősítővel, ami neked is van otthon. Még nem hallottam azt a Mordaunt-Short-ot, de nekem tetszik. :) Ha nem is konzolra rakod a hangfalakat, lehet állványra is, csak ugye azt is kell venni hozzájuk és azok sem olcsók. Bár ha 150 a keret, akkor a linkelt szetthez még akár bele is férne 4 állvány.
    Ha használt is szóba jöhet, akkor nemrég linkeltem ezt és ezt. De a Mordaunt akciósan, újonnan is ennyibe fájna. :C Nem szóltam. :)

    4. Jó elgondolás, hogy inkább egy olcsóbb, belépő házimozi, ami csak mozira teljesen jó, zenehallgatáshoz meg egy kis sztereó összeállítás. A használt sztereó erősítők tényleg nagyon jó árban vannak és ugyan ilyen minőséget csak jóval drágább, akár több százezres házimozi erősítővel érnél el. Régebbi erősítőkkel sincs semmi gond, ha tökéletesen működő állapotban tud venni az ember.

    Jó az irány! Csak így tovább! Ha találsz erősítőt, hangfalakat, linkeld be és ha hallotta valaki a fórumtársak közül, akkor tudunk tapasztalattal is szolgálni hozzá.

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák