Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Tamoo #58846 üzenetére

    "Paraméterek alapján rendelni kell kondikat, keresel valakit helyben aki normálisan tud forrasztani és meg van oldva."

    Oké, akkor majd egy műszerész cimbivel szétszedjük egyszer, ha rászánom magam a 25 éves Canton Karat 40 felújítására. Most is szépen szól egyébként, élvezem a hangját. Mindenképp cseréljük a kondikat, akkor is, ha nem púposak?

    "Dobozokat hogy helyezted el? Mire raktad rá?"

    Szekrényre, a tévé mellett van közvetlenül. A házamat és a nappalit nem a hi-fi elvárásoknak megfelelően építettem, a következő majd olyan lesz! A jobb oldalon csak 10 centivel mehetne arrébb a hangfal a paravánig, széjjelebb nem lehet rakni, mert közlekedő van. A két hangfal közepe 182 centire van egymástól. Hát ez van. :B

    "Mit tettél a két "felület" közé?"

    A Cantonnak van fél centi vastag kis lába, annak filc van az alján. Semmit nem tettem a lábak és a fa polc közé. Tegyek?

    (#58854) Oldfighter : "Kondikon túl érdemes lenne a belső merevítést, bélésanyagot kábelezést is átnézni."

    Oké, ezért kérdeztem, hogy ki csinál ilyet, mert én aztán nézegethetem!

    (#58866) zeix Köszi, nekem ez zulu nyelven van, kell egy hozzáértőt szerványolnom!

    (#58872) zolaas : "Hát apám. Gratulálok ezekhez a dobozokhoz. Ha ezeket bántod kezed levágom"

    Na, ezért nem én fogok hozzányúlni! :D

Új hozzászólás Aktív témák