Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.zozo.

    tag

    Tegnap meghozta Zoli a Hivox tuningról a Celestion frontokat és a centert. Mint mondta volt munka vele rendesen, de az eredmény magáért beszél. Megszűntek a zavaró sziszegős magasak, sokkal szebb lett a mély, megszűnt a döngés, javult a sztereo hatás. Mintha nem is ugyanazok a dobozok lennének.
    Rövid hallgatózás, tesztelés után beüzemeltük az Alces hálózati szűrőt, melyet kértem hogy hozzon magával annyi jót olvastam már róla. Elég szkeptikusan álltam a dologhoz,de a
    különbség mellbevágó és itt most nem csak akkora változásról beszélek mint például a dugóforgatás. Azonnal határozottan hallható volt, hogy sokkal nagyobb dinamikája lett a rendszernek, jobb a sztereo térhatás, teljesen körbevesz a zene. Olyan hangszerek jelentek meg amiket eddig nem is hallottam. Már kis hangerőnél is megvan a teljes zenekép, és ha a szobában mozgok nem is esik szét. Mozinál is rengeteget dobott. Úgy látszik, csodák pedig vannak :DD :C
    Mindenkinek ajánlok egy próbát ezzel a cuccal. Hihetetlen amit csinál a rendszerrel. Pár napra bárkinek adnak személyesen vagy küldenek postán próbadarabot. Ha nem tetszik visszaküldöd és max a postaköltséget bukod. De ha berakod, többet úgysem veszed ki. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák