Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kimi02

    őstag

    Sztereo zenén nagyon jó ez a CA . Nagyon teres a megszólalása és részletes , mintha a hátam mögött is zenélnének.
    Stockfisch Records - Closer To The Music Vol. 1 nagyon jó album és még van neki 4, ezeket szoktam hallgatni , és még a B&W tesztlemezt ez egy nagyon jó minőségü felvétel. A dinamika is kiválló , a gitárok nagyon szépen szólalnak meg. Nagyobb hangerőnél sincsen kiemelés nagyon tisztán szól, magas, közép és a mélyhangok is a helyén vannak.
    Egy biztos, sztereó zenén eddig ez a legjobb vas ami nálam megfordult, nem kicsivel . Volt már nálam Onkyo 876 , 906 , H/K 760 . Mondjuk a H/K is nekem bejön sztereó zenére , de ez még jobb.

    A mozi szintém nagyon részletes és óriási tér vesz körbe , részletgazdag tiszta megszólalással.
    A HD hangsávok valami brutál energiával szólalnak meg , Pl: Rise of the Planet of the Apes (2011) cimű filmben mikor odarántja az emberkét az elején az üvegfalra a csillagszemü. Csak bólogattam , hogy ez valami brutál amit ez a CA művel , a hatása magával ragadó !!
    Hatalmas erő van benne, alacsony hangerőn is "izombol" szól, nagyobb hangerőn konrtollált marad köszönhetően a hatalmas 1400w troid tápnak.

    A mélynyomó megszólalása szerintem jobb mint a 760-as esetében , jóval teltebb mélyeket produkál.
    Igaz én a Tone/Sub/Lfe Config-nál +3-ra tettem a Sub Trim-et.

    A menüje ősrégi. Nem tud videót-konvertálgatni. Nincs internet rádió és még egy pár dolog.
    Nincsen benne Hangzásjavitó EQ , semmi ami a hangba beleszólhatna. Puritán egy jószág ilyen szempontból az biztos. Csak az alapvető beállitások vannak.
    Itt a hangminőségre mentek, nem a különböző szolgáltatásokra.

    De ezt leszámitva nagyon jó ez a CA az biztos. Most ezt hallgatom már 2 hete , nemsokára visszakötöm a H/K-t kiváncsiságból.
    Csak egy bajom van , hogy a H/K is a szívemhez nőtt.
    Ha a H/K-nak a lista árát nézem akkor ez simán partiba van a 700k-s erősitőkkel.
    Aki teheti hallgassa meg , de nálam is hallgatózhattok.
    Nagy erő, nagy dinamika, nagyon tiszta és természetes hangok. Ezt tudja.

    És csináltam egy képet is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák