Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz robi-k #162478 üzenetére

    Nem ismerem a piacot, létezik ma olyan asztali lejátszó aminek a minősége eléri egy szénné tuningolt MadVR-s HTPC képét- hangját?

    Látom nem érted, Rpi4-Kodi van most, TMP táppal.

    Kb. 10 éve volt PC-s, MadVR lejátszóm. Hihetetlen képet adott, sokkal jobbat, mint amit
    bármelyik nem PC-s lejátszó, de volt több hátránya.

    Ronda-nagy-hangos-energiazabáló volt, szabadon konfigurálható, pazar, mással utolérhetetlen képminőséggel.

    Továbblépésként kénytelen voltam elhagyni a teljesértékű PC-t mert, olyan szinten kellett volna költeni tápellátásra, stb. egyéb tuningra, amit már nem akartam vállalni.

    Rpi4 hiába fejlődött nagyot, sem most, sem később számítási kapacitás hiánya miatt nem lesz képes megközelíteni a PC-MadVR-es képminőséget, márpedig az én célom ez.

    A fő kérdés nem az hogy a vízióm megvalósítása jobb képet-hangot adna-e a mostani ( Rpi4-Kodi), és az ezt megelőző ( PC-MadVR) lejátszónál, hanem az hogy megvalósítható-e.

    Az hogy csomagokban, közlekednek-e az adatok a szerver és a kliens között, és hogy van-e hibajavítás.

    Hálás lennék, ha erre tudnál válaszolni, mert ha így történik, és működhet a sztrím akkor semmi kétségem nincs afelől, hogy nagyon-nagyon sok lóvé beleöléséig nincs jobb megoldás. :R

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák