Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    Gondoltam akciósan bepróbálom az Isotek EVO3 Sirius elosztót és szűrőt. Nem mondom meg milyent váltott le, de az előrelépés megdöbbentő. Most napközben annál is jóval jobb minőségben tudom hallgatni a zenét, ahogy eddig csak éjfél körül-után tudtam.
    Kifinomultabb lett a hangkép, a hangszerek szeparáltsága és a sztereó tér. Tisztább az egész. A mélyek most az ELAC 2070-el hmmmmm. Eddig is zenei volt, de most brutálisan azzá vált a sub is. Azt mondom perfect.
    Gondoltam megosztom a tapasztalatomat. Érdemes kipróbálni egy jó elosztót/szűrőt kölcsönbe meghallgatásra. (Hozzáteszem nálam azért lehet egy zajos hálózat...)
    Szigorúan napközben amikor le van terhelve a hálózat, mert gondolom ott adhatja vissza igazán milyen hatása van.
    És mi lesz itt ha az AV proci elé beteszem majd a Super Audio Grade leválasztó toroid trafót, ha megjön. Mondjuk ezután nem tudom lesz-e hatása. :D

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák