Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • demars

    addikt

    válasz Oldfighter #104131 üzenetére

    Jelenleg (remélem nem sokáig, mert szeretném hamarosan átkábelezni az egész cuccot) a TV a forrás!!! Tudom... elég gagyi megoldás...
    Tehát TV-ről nézek filmet, pendrive-ról olvassa be, illetve a TV-t kötöm össze a notival HDMI kábellel (displayport-hdmi átalakítóval), nagy sebességű hdmi kábellel.
    A TV-t egy optikai kábellel kötöttem össze az erősítővel és a kimenetet a TV menüben átállítottam optikaira, így csak arra ad ki hangot (jelet)!
    Az a legnagyobb gond (ezt tudom és el is ismerem), hogy nagyon nem értek ehhez... a hangsávokat nem ismerem... most ismerkedek velük.
    Az erősítőm sem egy mai darab, de ezen is millió beállítási lehetőség van...
    Sajnos nagyon sok anyagom gyenge minőségben van meg, próbálom felvenni a versenyt, hogy élvezhető minőségben tudjak filmet nézni, zenét hallgatni...
    A használatit át fogom nyálazni ... ismét! De munka miatt sajnos csak 7 végén jut erre időm ( most értem haza éjszakás műszakból)

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák