Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz BBéci #63049 üzenetére

    köszi, azt olvastam az alapján szeretném megvenni, illetve gondolkodok rajt, van egy jó ajánlatom rá újan garival.
    Közben egy angol oldal meg azt írja róla ebben a kategóriában a Yamaha Rx-V6A jobb lenne,de így hogy erre van egy kis kedvezmény az 30 k val drágább lenne és arra nem jött ki a HDMI 2.1 patch még, lehet nem is jön. A Denonra meg most kijött, állítólag jól működik már vele. Szerintem bevállalom. :)

    Gino20: Köszi szerintem a 4 K@120 Hz miatt el is döntöttem, hogy bevállalom. Az előerősítő nem érdekes nekem.
    Még nincs fent Atmos sugárzó ha erre gondolsz, erősen gondolkodok mit tegyek, mert nem tudom a mennyezetre helyezni csak szembe előre a frontok fölé igaz ott a plafon alá. Oda meg lehet jobb lenne egy Atmos sugárzó, mint egy Spektor 1, de az 2x annyiba kerül. Lehet hülyeség és ugyan azt a hatást megkapnám egy kissé döntött Sima Spektortól is .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák