Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    Sziasztok !

    Van 2db DLD DL12 ( 2x2 ohm, 600/1200 W ) nyomóval szerelt autós gyári mélyládám.....gondoltam egy olyat hogy építenék egy nagy álló 3 utas hangfalat, amibe a 30cm-es mélyek ezek a DL12-esek lennének......Érdemes volna tartani azt az arányt hogy a mélyeknek legalább 50 liter legyen legalább a légtérfogat, amiben dolgozhatnak ?
    2db "retro" videoton erősítöm van....elöl 2db Orion HS480...hátul 2db HS100....ez a 4 hangfal most 1 erősítőn lóg párhuzamba kötve sima sztereóban....másik erősítőre próbaképpen kötöttem a 2 db DL12-t.....irdatlan nagyot nyomtak...már minimális hangerőn is "gyönyörű dinamikus tiszta mélyet nyomnak"....(autóban 145 decibel körül nyomtam velük egy hozzájuk amúgy kicsi erősítővel is :D )......sajnálnám eladni őket mert csak a nyomók új ára 35 felett van...stb stb....de a kárpitozott trapéz ládában nem maradhatnak...nem passzol a szobához sehogysem......világos barnás sonoma tölgy-ből tervezem az új ládát. ( Az Orion hangfalak is át lettek matricázva erre a színre )
    Szóval kb milyen közép és milyen magassugárzó "passzolna" hozzájuk ? :F

    (Többen mondták hogy hagyjam a fenébe mert azok nem szobába valók......ezt értem, de ezekhez képest a fülemnek eddig minden más mély hurkának tűnt :D )

    ------------------------- i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 ---------- i5 9600k - 32Gb DDR4 - RTX3060 ------------------------- ------------------------- PS5 --------------- ------------- Samsung A53 5G ------------ ------------ Xbox Series X ----------------------------

Új hozzászólás Aktív témák