Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz lemmy71 #68962 üzenetére

    Igen, az. A második sor után mentünk el egy hétre nyaralni. Előtte szép fehér volt, csak ennyire kiszáradt. Asszonypajti mondta, hogy jó van ez így most, én meg nem ellenkeztem, mivel mint írtad rengeteg időt tettem bele és van még jó pár dolog itthon amit csinálni kéne + házon is ablak csere előtt állunk. Majd jövőre kap megint 1 vagy 2 réteget, előbb utóbb szép fehér lesz :D .

    qdak & Stylewars_kp: köszönöm :R .

    Ahogy ígértem jön a folytatás...egy 2 éves projekt zárult le tegnap, azzal, hogy befejeztük a murvakövezést a kocsibejáró mellett.
    De jöjjenek az előtte-utána képek.
    Előtte: [kép] [kép] [kép] [kép]
    Utána: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
    Igen nyomokban fehér foltot tartalmaz :DDD , mivel pár helyen utána lett töltve tegnap és 2 év telt el a kezdetek óta. Mondjuk most az eső "összemosta", de majd összekopik, a lényeg, hogy kész lett.
    A hátsó betonozott szekció a garázs mellett is durván nézett ki ( [kép] [kép] [kép] ), mondjuk most se jobb, mert lerakat van ott, idén azt szeretném tető alá hozni, és fedett bringa és kerti szerszámos és mindene egyéb más tárolót ott kialakítani.
    De időnk az van és szerencsére egy keretháznál mindig lehet valamit csinálni és alakítani :DD .

    [ Szerkesztve ]

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák