Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz hegegabi80 #64458 üzenetére

    Akkor nem csak én vagyok így...sokszor hangoztattam viccből, hogy mindenhez is értek. Ez van. :)
    Jó munkást vagy nem kapsz, vagy olyan áron és annyi idő múlva, hogy nem értelmezhető.
    Nálunk is a kisfiam most van abban, hogy apa én is! Kalapál, mindent elhord... :) Általában akkor van itthon táppénzen a bölcsiből, ha épp szabin vagyok valami munka miatt, ez nehéz ügy. :)
    A legutóbbi "kőműves" ember a munka közepén eltűnt. Hetek múlva derült ki, hogy kórházban volt, túlhajtotta magát. Nálunk evett, és fürdött már...és ennyi, utána ment máshova még dolgozni, meg valahol aludt. :( Az előszoba betont kellett volna felbontani, majd ő az én nagy flexemmel gyémánt koronggal bevágja (a szerszámot is én adtam). Felvette a védőszemüveget amit adtam, belépett a bejárati ajtón, indította a sikítót, és meg sem várván a lágyindító munkájának végét, még a teljes kipörgés előtt elkezdte nyomni a betonba. Pár s múlva már állt az ajtóban, kezében a tönkrement géppel, csodálkozó arccal, az előszobából ömlött a por és a füst. Elmentem, kölcsönöztem egy vésőgépet és felvertem magam. A flexet megtekertettem. Aztán ő dolgozott apóséknál is, ott a fúrókalapácsom égette le részben. Belefúrt a betonba, pont elkapta a vasat, de azért erőltette, bár ki is csavarta a kezét. Az még működik, anyagot keverek vele, kicsit szagos néha, de még megy.
    Ha nem muszáj, nem hívok mestert. :)

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák