Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Van köztünk bárki, aki jártas a kínai fűkaszák terén? Írtam ugye, hogy kell vennem egyet. Vettem is, kemény 20k volt, Flinke márkájú, 65ccm, 5.5 ló papíron. Az tény, hogy bazi erős, tegnap jól bejárattam, 3 tank benzint kaszáltam el apósnál. A vállpánt egy kalap kaki, a damilfejjel együtt. Viszont van egy gondja. Előrebocsátom, hogy a burkolat teljesen műanyag, ami azért jó, mert a a negyedik tank közepére (ekkor már majdnem kész voltunk) égett műanyag szagot árasztott magából. A gond. Mikor nagyon felmelegszik, eltűnik az alapjárat, nulla gázzal aránylag magas fordulaton megy, ilyenkor gázadásra is jobban felpörög, magasabb hangja lesz. Erő továbbra is marad benne, de teljesen olyan, mintha falsot szívna. A karburátor nem állítható, egy alapjárat csavar van, ami a pillangószelep alapállását szabályozza (=honnan induljon). Ami fura, hogyha leállítom, pár perc múlva pedig újraindítom, minden oké. Kb. 10 percig.

    Nálam soha nem fog idáig eljutni, mert pici a terület, csak érdekelne, van-e ötlet rá. A műanyag légszűrőház melege miatt deformálódhat?

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák