Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    Egy Unitra Diora Contessa rádiót kukáztam a múltkor. Kinéztem apósnak, olyan retrós, hogy majd bulidoboz lesz. Nem kell nagy hangerő, csak háttérzenének sonka, szalonna sütéshez. Szerencsére kapásból működőképes volt, némi kontakt hibát leszámítva. Kinéztem bele egy okosítót, most meg is jött. Piszok jó kis cucc olcsón. A rádió eredetileg OIRT FM normájú, kacifántos és nehézkes áthangolni CCIR-re, a végkifejlet is kétséges. Egy konverter többe került volna ennél a komplett kütyünél, ami tud FM rádiót, Bluetooth-ot, uSD kártyát, USB pendrive-ot, és még AUX is van rajta. Szépen megkapta a rádió tápját (15,5V), megkerestem a TUCHEL (DIN) bemenetet, közösítettem 2 ellenállással monóra. A hátlapba pákával olvasztottam egy rést, oda lett csavarozva. Így maradt a rádió doboza, tápegysége, erősítője, hangszórója, kezelőszervei. Akár középhullámot is lehet vele hallgatni. Meglepően jó hangja van, persze ahhoz képest amit ez tud. De szerintem életében nem szólt ilyen jól. :) Szobai toronyra kötve tényleg nagyon jól szól. Meglepő, de a rádiója is használható. Nem olyan érzékeny, mint egy normál tuner, de fog pár adót, nem úgy, mint hasonszőrű barátai.
    kibontva
    beépítve
    hátlap

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák