Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Inhouse #60057 üzenetére

    Ez egy néhol ~2 centi vastag öntvény kád, nem az az árkategória, amit hipsz-hopsz le tudnék most cserélni. Olcsó akril káddal viszont van tapasztalatom. Kösz, de kösz nem.... :N

    Egyébként meg úgy vagyok vele, mivel elég sok fém eszközt szoktam festeni pl. radiátort is, és ezek mind szépen sikerültek eddig, hogy egy próbát megér. Majd ha nem sikerül, akkor elgondolkodom azon, hogy vegyek egy másikat, de mivel mind a kád, mind az alapanyag "ingyen" van, ezért hülye lennék nem megpróbálni...

    És ha nem sikerül, akkor legalább a topikot is gazdagítom pár on-topik képpel... :DDD

    (#60064) cinemazealot:
    ez igaz is, viszont ha átmelegedett, akkor meg 10x tovább tartja a meleget. Én teljesen körbeöleltem a kádat üveggyapottal, szerintem ez így nem lesz annyira gáz. Ha minden kötél szakad, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy egy "infrás", vagy fűtőszálas fűtést illesszek a kádhoz, ami mondjuk fürdés előtt és akár közben is fűti egy kicsit a kádat. Persze úgy, hogy ne égessen és ne legyen kellemetlen. :B

    A régi lakásunkban a fűtéscsövet vittem körbe a kád körül, így télen kellemesen meleg volt, nyáron pedig nem volt baj, ha nem volt az. Végülis itt is meg tudnám ezt oldani, mert a kád alatt direkt nem betonoztam be egy 10x30 centis részt (csak kitömtem üveggyapottal). Itt jönnek át a hideg és a meleg víz betápjai is a pince felől. Nem tartana sokból felállni a fűtéssel, de a kiépítés már kisebb bontásokkal azért járna. Ebbe most úgysem menne bele a feleségem, főleg mivel már olyan közel van a beköltözés... :B

Új hozzászólás Aktív témák