Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sokimm

    senior tag

    válasz pjen #59432 üzenetére

    A szétsült elektronikai eszközökre vonatkozik a bizti hisztim, és nem feltétlen villámtól.
    A földelés meg egy példa volt, amibe beleköthet a biztosító, ha úgy szottyan kedve.
    Nincs konkrét névnélküli elutasítás, csak felajánlották +4000 ért a 500.000 értékig az elektronikai cikkekre vonatkozó (ingóság) "villámvédelem" biztosítást, amire rákérdeztem, hogy mire is "érvényes", majd mivel nem tudott normális, nyomtatott (pdf, és nem telefonos elmondás alapú) dokumentumot adni a szakmai részről (hogy milyennek kellene legyen, vagy maradhat olyan is amilyen, stb) én álltam el ettől a bónusz lehetőségtől, és maradt az ingatlanra történő biztosítás, amibe benne van a villám által okozott lakástűz is, tehát "nem sírok utána". :)

    És még mindig az elektronikai cikkek védelmét nem tudom ENNÉL a bank/és biztosítónál értékelni.

    Más biztosító úgy látszik értelmesebb. (a jó biztosító megnevezése a fórumon nem szabályos? Mert ha ténylegesen jó (volt már tapasztalat vele, ki is fizették a kárt, stb), akkor örülnék ha megosztanátok a neveiket :) )

    Ha nem, akkor privátban is jöhet a jó biztosíók nevei! :)

    ui.: A 10km-re lévő adatvesztés, egy ottani villámcsapás miatt is lehetséges... :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák