Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blazsemák

    újonc

    egy amatőr kérdés lesz, meg lehet hogy törölve lesz, de megpróbálom azért hátha ... más nem némileg szórakoztató a történetem

    Mini itx gép létrehozásánál járok.

    pontos adatok, hogy miről is beszélek:

    alaplap: ASRock Q1900B-ITX
    ház: LC Power 1360II ház
    Táp típusa: LC90ITX - 90W táp
    500GB HDD
    8GB DDR3 RAM

    Tehát van benne egy 90w-os mini itx géphez való táp, aktív verzió, és konkrétan csak egy sima hálózati tápkábelt kell beledugni, mint egy sima gépbe.

    Vannak hálózati tápkábeleim, 250V 10A-16A van ráírva az egyikre, a másikra lehet 230V 10A-16A ilyen rendes nagy gépekhez voltak használva ...

    A Kérdés!:

    Olyan nincs hogy esetleg sok lesz a kis kütyünek ez, hogy ezzel valahogy túlterhelem, kisütöm vagy akármi?

    mondom ehhez egyáltalán nem értek

    Ráadásul azért vagyok ráparázva a dologra mert egy ilyen 2,5" - 3,5" IDE/SATA adapter + SATA kábel + tápegység fapados kütyüvel elfüstöltem egy vinyót, ami akkor történt, mikor a hozzá kapott hálózati tápkábel, amire rémlik hogy 4A volt írva (ha van ilyen egyáltalán) egyszerűen fene tudja hova, de eltűnt, és az egyik 10A-16A eset használtam, hiszen kábel-kábel :). De mástól is elfüstölhetett, mert épp bénáztam vele, hogy egy túl szűk dobozba raktam a vinyót, ahol hozzáérhetett valami, bár az adaptere is mintha túlmelegedett meg majdnem hogy elfüstölt volna, nem tudom eldönteni mert mindennek füst szaga volt egy ideig. Azóta nem használtam ugye.

    Na mindegy, szóval a lényeg, hogy most nem tudom merjem e bármelyik tápkábelt rákötni a mini itx gépemre ... eredeti hozzá való kábel ehhez nem volt, mert használtan szereztem házat plusz alaplapot ...

    ez a fapados kütyü ez valami ilyesmi mint ez: NTR ADAP61 USB, ha számít valamit

    előre is kösz a segítséget, ha és amennyiben ... :D

Új hozzászólás Aktív témák