Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    hát ha tudtok nekem egy kérdésben segíteni:

    cserélve lett ez-az az autóm kipufogóján (ez pl. nem is lényeges a kérdésem szempontjából :D ) csak sajnos az a helyzet állt elő, hogy olyan rezocső lett betéve ami picit hosszabb, mint a gyárija és így elég sok esetben rálóg, hozzáér az egyik hővédő lemezhez, amit nem igazán tudok elhajlítani lefelé, de ha el is hajlítanám lehet, hogy akkor is összeérne a kipufogó vele....

    kérdésem az lenne (sajnos nem tudom, hogy milyen hőmérséklet tud ott összejönni), hogy van-e valami (akár ipari vagy stb. cucc) olyan hőálló anyag, amit szépen beteszek közé, hogy ne a fém érintkezzen a fémmel és így megszüntetem a kontaktot a két fém között, ami a hangot adja?

    teljes mértékben tudatlan vagyok ebben a hőállősági témában, másik rezocső behegesztése sem játszik, szeretném így megoldani, amennyiben lehetséges

    esetleg kérdezzek körbe tüzépeknél is? egy nagyon minimális talán 10cmx10cm darabka kellene nekem oda semmi több

    1.9pdtdi motoros autóról lenne szó, gondolom ez számít abban, hogy kb. megsaccoljátok, hogy milyen hő keletkezhet a kipufogó rendszerében :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák