Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    a celebek rémálma: neheogy kimenjek a köztudatból.... :U :DDD

    hétfőn hazahosztam a bronzkerből a 24m-nyi (maradék egy más által rendelt 30 m-ből... :D ), 10-es "u" profilt.
    vettem ugyan darabolásra körfűrészt. de ez 650 vágás. elvállalták 4k-ért, inkább rájuk bíztam. gyakorlatilag 05-ös pontossággal felszeletelték. :R
    500x30, 150x50....

    kb. bő 90 db kis 10-es rúd már kifúrva, árazva, reszleve várta a sorsát. az "u"-kat csak reszelni, és tisztiani kell, de abba is bele lehet őszülni ennyi darabnál.
    15-ösével, (60 db u), csinálom, mert különben túl monoton.
    ragasztás is elég macera...

    és így fog kinézni. volt már egy nagyobb verziójú, 15-ös próba, de az túl nagy, ez lesz a befutó.
    a hőcserélőkre jön kb. 100 db. ugyanilyen 10-es "U" profil, 50 mm hosszan. ahogy fér.
    remélema héten kész lesz. még mindig nincs mérlegem, de lesz kb. 5 kiló. értelem szerűen csak fekvő lapon lehet kipróbálni, bordázat átszellőzés is ere készül...
    nem merem véglegesre ragsztani, mert elég ciki, ha valamelyik felhúzáskor az egyik elem asok közül megszorul, és atöbbi már megkötött. így valszeg csak fel lesznek pasztázva, és a zárólelemeket ragsztom csak. így elvileg a 84 db bordaelem forgatható lesz, így változtatható szimetrikusról direkt rendezetlenre a kinézet.

    *************

    (#29044) biacsia
    ha mindenképpen kétoldalú öntapadó ragsztóban gondolkodsz, akkor innen érdemes.

    fetre a kis vga süni elég kevés. szerintem. valamit fűrészelj jét négyzet alapúakra. de legalább 3 cm magas bordát érdemes rakni. én már inkább a 4.5-ösöket vadászom erre a szétfűrészelős, felragsztós célra. márha elfér, és nem ütközik bele a procihűtőbe....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák