Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz blasko92 #25765 üzenetére

    Gépháznak csak a belsejét akarom, a külső részhez nem nyúlnék, mert az fekete műanyag/fekete fém. Szóval csak az alaplap tartó vinyó tartó, a belső alsó/hátsó rész, szóval nem az egész lenne. összesen nincs 1m2 az egész felület. (bár ha már lúd legyen kövér, a fekete rácsos részek alatt is lefestem a fémet, hogy tényleg fekete legyen)

    Csiszolás, és alapozó akkor is kell, ha csak fém van ott? Szóval ez lenne az első réteg rá, eddig max por fogta meg.

    Ha ne adj Isten nem sikerül, akkor hígítóval teljesen régivé tudom sikálni? Vagy olyan mint előtte sosem lesz? Csak hogy tisztában legyek vele, hogy pénzt, vagy gépházat is veszíthetek, ha bénázom. :)

    Ez a Very Well Spray hol kapható? Van ennél jobb minőségű esetleg, vagy erre tökéletesen megfelel? Nem mintha csavarhúzóval kapargatnám, de jó lenne egy jó minőségű festék réteg.

    Ez matt, vagy fényes festék?

    Ha szakemberre bízom, mennyiért vállalná be? Ha előkészítem a házat, és csak mozgatni kell a kezét profi módon 100x jobbra balra és nyomni egy gombot? :)

Új hozzászólás Aktív témák