Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz mrterminator #25739 üzenetére

    várom a végét. (gondolom te is...) :D

    ügyködtünk egyet ég az este:

    lett egy szerzeményem: egy HP 8400gs pcie1x.
    tartalénak, hibakizárásra, illetve az asztalra a test bench-re ha kell egy vga...
    kis visongó hűtvel. nem járja...

    volt már, de jobb alsó sarok.

    [link]

    találtam egy jó kis foxconn bordát. külön érdekessség, hogy a teli része pont olyan széels, mint a nyák, utána szellős rács. pont ideális. kicsit hosszabb volt, le kellett vágnom belőle, mert a csavarok nagyon rossz helyre, a sűrű lamellakisztásba kerültek volna.
    fúrtam 2 lyukat, meg kicsit a lyuk oldalát is meg kellettt gányolni, hogy az anya odaférjen. és lett passzív vga. ismét egy. (van már pár...)

    a kis ninja-k után eljött az első nagy áldozat. elég fárasztó. és még ki kell reszelnem...
    a nagy ninja-n több lemez is van, ráadásul az alsót már alig értem el a fűrész lapjával....

    a 18 csöves valahogy így fog madj kinézni felgyűrűzve. kicsit más méretűek leszenk a gyűrűk, és lehet, hogy a fölső részen lesz egy 3. méret, még nem tudom...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák