Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    mai működés.

    az egyik kis ninja-mat a múltkor megpróbáltam megkopasztani. nem sikerült, mert valami ragacs van végén. erre leszedés nélkül ollóval szétvágtam a felét. iszonyúan felgyűretm a lemezek vágási szélét. a levegőnek direkt gátat képeztem vele.
    a másik 2 szétválsztást már fűrésszel csináltam.
    ma helyrehoztam a felgyűrési hibákat. egyszerűen azt a pár mm-t lefűrészeltem.
    ja az új satu. ugyanúgy rátettem a fúróoszlopra, és az elég nehéz, hogy kis munkálatoknál stabilan tartsa. jobb így a földön, török ülésben dolgozni, mit a mozgó konyhaasztalon...

    tehát jobban széthajtogattam, sérült részeket lefűrészeltem, majd végigreszeltem.
    a végén forróvízbe beraktam a talpat, hogy ellenőrizzem, minden cső működik-e a sok haljtogatás után. minden ok.
    kifejezetten impozáns lett a végeredmény. a kép nem is adja igazából teljesen vissza. szerintem jól kell működnie passzív módban, mert jól átjára a levegő.
    ez a megoldás aktív módra így már alkalmatlan. álló, fekvő házba is jó lehet.
    holnap rakom be a nb hűtővel együtt.

    másik.
    a gt210-et véglegesre szereltem. ragasztás nélkül, minden felpasztázott, összecsavart.
    szendicsbe tettem a nyákot. a hővezetést és távtartást egyben alurudakkal oldottam meg.
    ilyen hőtermelésnél nem gond a pár lépcső a távolabbi hűtőelemekhez.
    kiterítve:

    az összecsavarás nem volt 1xrű. jól jött volna még 2 kéz. még a számban is szerszám volt, amivel tartottam. konkrétan a villáskulcs. elég fos íze van. a fénykép persze csak egy statikus állókép, kicsit kamu...

    és a kész kártya, 2 nézetből:

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák