Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz FatalEror #23849 üzenetére

    :R

    "önmetsző csavar,vagy netán hegesztéssel" :DDD

    azt hittem, idáigra kiderült, hogy elméletben a bonyolult és értelmetlen, de műszaki gyakorlatban az igen egyszerű megoldások híve vagyok.
    hegesztés... :U :DDD

    a teteje rá van téve.
    az oldalsókat pedig viszonylag a ház sikjára hajtogattam, megkentem a rácsot pillanatragasztóval, és egy átfogásos mozdulattal felrakva ráengedtem. majd nyomogattam. kb. a felület 2/3-ánál hozzáfogott. valahol kicsit eláll, de pont lesz*rom...
    5 perc mulva megfordít, és a másik oldal. önmetsző, meg hegesztés.... :)) :DDD

    más.
    a nb + igp hőfokok nem voltak még teljesen jók. az pontosan a gyárinál aktív légáramlatnál 68 fok idle. ezt akartam elérni.
    mivel nincs normál lefogatás, ami nekihúzza a hűtőt a chip-nek, így jópár fok benne volt még a hűtőben.
    ha az ujjammal finoman lenyomtan, lement pár fokot.
    gondoltam, mi van, ha teszek rá nehezéket. a képen nem látszik, de bordafelület van bőven, a kis kitakarás nem akadályozza a légmozgást. leborulni nem tud, mert nincs hol.
    van egy csomo 20*10 és 20*20*100-es alurudam, amit hőcsőfogadó blokknak vettem, csak nem lett kiesztergáltatva. (változtak a koncepciók, és a drága munkadíj...)
    a nagyobbikból a hűtőre raktam 2 db-ot, pont a chip fölé.
    6-8 fokot ugrott le a hő. most 68-70-en van idle körüli állapotban.

    van egy külön szemléltetőnek elöl. és ben a cpu és a vga hűtő közt léható a felső darab.
    (hegesztés, önmetsző csavar....) :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák