Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Blabcsi #21623 üzenetére

    én már csak oda ragasztk, ahol más nem lehetséges. ott, ahol függőleges serőhatás éri. az ilyen helyen simén felpasztázom. esetleg egy kis csík ontapadó gumit melléragasztok, nehogy elcsússzon a rázkódástól. 2. képen látható a gumi.

    a paszta olyan vágkumot képem nagy felületen, ghy leszedni nehezebb, mint rajtahagyni. csak ha lejtős, akkor csúszik.

    a nagy hűtőmnél is az alulapon az xbox bordák csak pasztáva vannak. a keresztrudatól nem tudnak lecsúszni. le pedig nem borul, mert akkor vákum képződne.

    a 2 oldalú ragasztó nagy felületen nem ad át jól hőt, mert ha 1 pici ponton felfekszik, akkor annyi. a paszta viszont kitölti...
    a kisérletezések során nagyon sok ragasztót elhasználtam, (kb 80-100 csíkot...), mire rájöttem, hogy nagy felületre nem jó, csak tökéletesen sík, kisebbekre....
    de azokra is már inkább kenhető, de bonthatót keresek. (az ac accelero xtreme plus kithez adnak, 1 komponensűt. nem tudom kinyomozni, hol lehetne kapni olyat. csak a 2 komponensű g1 elérhető. azt meg kavargatni kell, és rögtön felhasznáni. nem praktikus...)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák