Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz porpi007 #20699 üzenetére

    nem érted egészen... :N

    azért is kell egy szintben lenni, mert egy cső útjában is szintkülönbségek vannak. tehát külön 1 csőnek is domborzatot kéne követnie. ha nem lenne a szintbehozás.

    de ezeket már lerágtam.

    a kérdés most kizárólag a fullcover blokk kitöltése, és a belső átmunkálása.

    itt a nyák.

    ezen olyan mértékű zsúfoltság van, közben kiemelkedő buckák, kondik.
    ezt lekövetni képtelenség. a gtx480 siekre után kicsit nagy szájal másképp gondoltam, de most már világos. 2 gpus-kártyánál csak a gyári, fullcover blokk becsövezés a járható út.

    erre gyártani valami lapot, ami odaér minden hűtendő elemnek, és közben kikerüli a buckákat.... :(
    a blokk belső víz oldalára rádolgozni egy rézrudat, ami a csöveket befogja... azt is lehetetlen.

    ezért gondoltam a pasztás kitöltést.

    (#20700) kiskaktusz

    értem én. :K
    de bl. egy bugatti veyron is elég komikus a maga 2 millió dollásros árával, és ki a tököm akar 430-al menni az autópályán.
    de megcsinálták, és megveszik.

    most kísérletezem, de későbbiekben ezeket gyártani szándékozom.
    lehet, hogy milkós nagyságrendű lesz egy sorszámozott passzív csúcsgép, de amikor vannak összerakott felsőkategóriás szériagépek 10-20.000,- usd-ért, és azokat is veszik....
    (alienware és társai...)

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák