Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz viperabácsi #19504 üzenetére

    KraRe :R

    igen, a linken körbeírtam.

    az elsődleges hibakizárást xp-n csináltam. mivel több kábelem van, így egyesével és sorbakötve is.

    csak idemásolom máshonnan:
    érdekesség:
    a 2 jó példányt sorba kötöttem. elraktam a papírt, már nem tudom részletesen, mit produkáltak. a lényeg, hogy az egyik sorrendben már az alapoknál behülyült. megfordítva sokkal tovább jutottam, tovább, mint bármikor. még a kritikus hawx is elindult, sőt a teljesítményteszt is futott, csak rossz volt a kép.
    idáig a sorbakötött verzióknál hawx alatt vagy egyből az egész gép vagyott, vagy rácsos lett a kép.
    de még általános érdekesség: ha a 3dmark lefutott hibátlanul, akkor a hawx totál kifagyott. (kivéve az utosó példánál ugyi)
    de ha a 3dmark rácsosan ment le, akkor a hawx sem fagyott, de az is rácsos volt.
    ezek egyértelműen a gyenge minőség és a technológia kényes találkozásából erednek.

    tehát 2 fő teszt:
    3dmark06. ha fura fekete rácsos a kép, akor rögtön bukta.
    ha lefut jól a teszt, akkor hawx. itt volt, hgyo egyzerűen lefagyott a gép. bukta.
    vagy ez is lefut, akkor majdnem tuti jó minden.
    amikor a 3dmark fekete rácsos volt, akkor a hawx is az volt.

    kényes technológia. nyaon sok múlik a kábelek mindőségén. 4 tök egyforma kábelnél különböződésket tapasztaltam. de most van 2 db. kifogástalanom. de jelzi azt, hogy van különbség a jók között is, amit feljebb leírtam: sorbakötve máshol és máshogy hibázik, ha felcserélem a sorbadugás sorrendjét....

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák