Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz macko20 #19180 üzenetére

    a vasárnapi kísérleteknél direkt néztem. tök egyformán melegedett mind a 6 cső. pucéran 2d-ben, bordával 3d-ben is. én is úgy gondoltam, hogy a 2 szélső és a rosszul deformált majd nem melegszik annyira. dehogynem...

    de igazából mindegy. így döntöttem, és most így lesz megcsinálva. ha csak közben nem variálok majd megint valamit.... :)

    persze minden tanácsot szívesen veszek, csak nem biztos, hogy meg is fogadom. :)

    mint a skynet, amikor öntudatára ébredt:
    2011.08.17-én délután 1-kor kiszabadultam az alutérbe, és egyedül, ph-s kollégák megkérdezése és lektorálása nélkül, telefonon lekötöttem és feldaraboltattam a fémet. majd leadtam a pusztító, végzetes megrendelést a marónál. a munka elkezdődött. :DDD :)) :U

    (tudom: menjek a p**-ba, mert te csak segíteni akartál...) :DDD
    kicsit lefárasztott a téma, és direkt örülnék, hanem kellene vele foglalkoznom, csak ha kész a marás, és össze kéne csavarnom...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák