Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz gabikiraly2 #18796 üzenetére

    öö - orsókinyúlás. ez az a távolság, amit a fúrófej mozogni képes? azaz át tud fúrni?
    gondolom itt belekalkulálják a fúrószál hosszát is. merthogy 100mm átfúrásához legalább a duplája hely kell...
    megnéztem a linkeket, majd még tanulmányozom. :R
    használtat nem veszek, hiába olcsó. csak legyen kicsi valami kikopva, pont nem jó semmire...

    ezt a képet nézd megg légyszi még 1x. ott van egy 50 és egy max 190mm. ha jól értem, akkor ez nem is lenne jó, mert 190mm-be nem fér bele a fúrószál + a 100mm furat.
    jól értem?

    a güde-k viszont tetszenek.
    azt is tudni kéne, hogy milyen fordulaton lehet az alumat majd optimálisan fúrni. ahoy nézem, 220v-os 400-at tud minimum.a 180rpm-es már 380v-os...
    az tnem látom, hogy kell-e nekem a 43k-s. vagy elég lenne a 23.500-as.

    magyarul. a kicsiben nekem hol lehet a bibi. 180w csak - kis nyomaték? elakad?
    méret?
    tokmánybefogás 13 vs 16?

    de jó, ghoy van 5k-ért belevaló satu.
    csak az állítható úgy, hogy jól bele tudjam fogni a rúdszendvicset.

    (#18797) S.Y.S. :R
    nekem csak a külföldről való rendelgetéssel vannak bajaim. vagy az üzletbe elmegyek és kifizetem, vagy uánvét, itthon bablé kihoz....

    (#18795) x_o_n
    nem igazán vágom a mondandód.
    ha nem derült volna még ki, rohadtul nincs semmi szerszámom, éppen ezt untam meg.
    mikróm pedig már van.
    a zsé meg eléggé nem áll mostanság hegyekben, ezért is előbb kérdezek, utána vásárolok...

    nah.
    az a baj, hogy ilyen szerszámoknak még a közelében sem voltam, így gőzöm sincs a fogásokra.
    ezért is köszönök mindenkinek, miden jó tanácsot. sok pénzkidobástól, bosszúságtól és kudarctól óvhattok meg. :K
    :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák