Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    (#18620) BRIKLY

    pont az lesz, mint nálam....
    reggel hidegen meg nem akar majd indulni. (feltéve, ha éjszakára kilövöd.)
    akkor fújj be hajszárítóval kicsit, és utána indulni fog. kész. kicsit örülök, hogy nemcsak én szoptam ezzel 3 évig.... :))
    persze, hogy egyszerűbb volt 24/7-ben tatrani a gépet....
    az új lappal éjszakára néha már kikapcsolom...

    más.

    mivel a hűtésproject kicsit állni látszik, és ha este a hybrid momentus-t is beüzemelem, unatkozás lesz...

    lenne egy megoldandó anyagbeszerzési problémám.
    van egy újítás projectem, (emiatt nem publikus), nem számtech, tehát kicsit off, de barkács, ezért on.
    van mintám, de nem is nagyon tudom, hgy az pontosan mi is.
    ha jól tudom, pvc és szilikon speciális keverék. szekszuális segédszeköz gyártásban használják, mert bőrszerű a tapintása. az állaga rugalmas, mint az enyhén befeszítettaz izom. kicsit még hasonlít a ballisztikai zselére is, de nem kocsnyás, inkább ruaglamas.
    asszem a real doll-oknál is használják.

    van mindtám, de halvány gőzöm sincs, merre kutassak. egy téglatestre lenne belőle szükségem. mondjuk 500*500*20 - 600*600*30 méretűre.
    ez tömegre nem kevés.

    de annyit gugliztam már, hogy unom. összesen egy solymári műanyagos cég telefonszámát találtam, amit egyáltalán fel lehetne hívni, mert hasonló anyagok is lehetnek, de elég cinkes.
    (csóklom szeretnék egy nem tudom, milyen anyagból egy tömböt, amiből igazából műp*-t gyártanak szenderd, de én nemazt akarok ám..... :N )

    pvc + szilikon, és a segédeszköz kereskedelemben ebbőlk az anyagból készült termékeket ilyen jelzőkkel illetika realis tapintás miatt, hgy :
    cyber
    cyberskin
    magic flash
    és tsai....

    tehát most a nyersanyag beszerzésre koncentráljunk! :U :DDD

    5let? :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák