Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Dani_kp #1717 üzenetére

    Szia.

    Most teljes méreteket írok (belül a zártszelvények és egyéb miatt nincs ekkora hely):

    Na szóval a te méretmegadásodat követve 29x75x65 centiméter az én kicsikém... :DDD

    Nem KELL az ekkora gépház, csak a kényelmes szerelés érdekében hagytam ekkorára, tehát ha a ház tele lesz a vízhűtés csöveivel, meg a szivattyúval, meg a radikkal, akkor is kényelmesen elférjek benne szerelni.

    Hát a festés vs. fémborítás az majd eldől ha megyek méh telepre és megtudom mennyibe fájna ez nekem..... És én is a fára tenném rá a fémlemezeket, mert nekem is tetszenek a csavarok, nem is beszlve a fa jótéékony hangszigetelő hatásáról, bár ezt az sem zárja ki, hogy a fémre rakom elvégre oda is csavarozhatok.....

    Még egy dolog amire mindenki fegyeljen oda ha egyedi házat tákol össze.... Ez pedig a zajszigetelés. Csak a táp alá felejtettem el rakni gumikorongot, és olyan hangos lett tőle a rendszer, hogy hihetetlen.

    Másik (akkor már kettő dolog :D ), az a ház árnyékolása, addig amíg nemvolak a dolgok összekötve vezetékekkel a fém kerethez, addig a hangszóróim zúgtak, mert annyi zajt összeszdtek a gépház felől....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák