Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz Zalaymate #1540 üzenetére

    Oké. Tudom hogy más ha elindítjuk egy irány felé (de mondjuk ő mondta h retro gondolkozzunk) és más ha eltervezzük helyette. Nos akkor azt is olvashattad hogy nem tudta hogy oldaná meg a tft monitor beépítését az íves sarkok miatt, nos én "megterveztem" neki, nagy vonalakba leírtam hogy mi az én elképzelésem és ő jóvá hagyta (de sztem máshogy nem is lehetett volna megoldani.)
    Igaz nem is itt volt a probléma, hanem a felfogatásom....nos erről annyit hogy adtunk erre is ötleteket, volt közte jó és rossz is. De majd eldönt hogy fogja felrakni, mivel ő látja, tapintja meg a felületet. Mondjuk erre a célra tényleg alkalmasabb a faragasztó, de a jobb hatás kedvéért még pár helyen csavart is érdemes beletekerni :)) .

    Na az jó :DD kíváncsi vagyok hogy milyen lesz a moddingod. Elvileg jövő7en az én alakítgatásom is befejeződik és utána már csak a fényezés marad, ami a jövő7en tuti nem lesz meg mivel aki festené megy a balcsira, nem pihenni hanem nyaralót fognak javítani.

    Én is gondolkoztam LOGOUT-os írásom de sok kedvem nincs irkálni...de majd alakul valahogy. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák