Hirdetés
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Képernyős trükkök növelik a notebookok üzemidejét
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Apple MacBook
- Hobby elektronika
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- ASUS PRIME Z890-P WIFI
- OLED monitor topic
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Miért nem tűnik el soha a kalózkodás?
Új hozzászólás Aktív témák
-
peu407
senior tag
Töltik a frissítést a play áruházba...

-
peu407
senior tag
válasz
Silent77
#292
üzenetére
Gyalogost 2500X ki kell szolgálni,szóval néha érdemes azt is küldeni.Én pl tojást,búzát,kukoricát szoktam.
És igen egyetértek,először pénzt kell gyűjteni rengeteget, hogy meg tudj venni a gyártáshoz mindent. Plusz ott van az elvárt területbővítés,a homárfőző bővítése stb. A 99 feladatból 90-93 viszonylag gyorsan az 50-53 szintig teljesíthető,de azután látványos a lassulás.
Mi már csak szinta a teherautót és a saját,valamint idegen hajókat próbáljuk kiszolgálni, mert így tudunk folyamatosan kék csillagot kapni,és ugya szintet lépni. Kész terméket nagyon ritkán vásárolunk,mindent igyekszünk gyártani,mert az is a kék csillagok számát növeli.
-
pocokxx
Közösségépítő
Nekem 730k körül van most az aranyam. Ha anyagi gondjaid vannak kezdj el eladásra termelni, és hagyd a fejlődést egyelőre (Egyébként így is fogsz, csak picit lassabban). Egyetlen autót nem küldtem el kb a 25. szinttől a 35. ig. Mindent megépítettem, gyűjtögettem, és most már tudok "nagyvonalú" lenni, és az autós rendeléseket fillérekért teljesíteni.
-
air
nagyúr
Köszönöm a tanácsot, de az a része, hogy a bánya és az olvasztó sokáig nem fog kelleni sajnos nem igaz. Már most is rengeteg olyan hirdetés van, amiben ezüstöt és platinát kérnek. Ezeket mindig letépkedem.
De inkább hallgatok rátok, és a csónakot nyitom ki.
Ja, és még tortasütőm sincs. Szerencsére a tortás kérések nem olyan gyakoriak mint például a "fémesek". Szerintem a tortasütő lesz a következő a csónak után. Vagy a juice mixer?
Az a baj, hogy sokkal gyorsabban jönnek az új dolgok, mint ahogyan a pénzt össze lehetne szedni a megvásárlásukra. -
air
nagyúr
Egy gyors kérdés.
Hamarosan elérem a 27. szintet. Érdemes a halászcsónakot aktiválni?
Egyelőre gyűjtöm a pénzt a bányára és az olvasztóra. Mit javasoltok, merre haladjak tovább? -
Nincs helyettes leader aki engedélyezni tudná a szomszéd-jelentkezésemet? Lassan másfél napja adtam be.
-
RootRulez
félisten
Hehe, asszonynak 3, azaz HÁROM féle torta kell a hajóba.

-
peu407
senior tag
válasz
RootRulez
#255
üzenetére
Rendben,ez a pc-s megoldás,köszönöm.
Azt leírná nekem valaki lépésről-lépésre, mit és hogyan kell az androidon beállítani, hogy tudjak vele az előbb említett módon játszani. Tehát a tableten a lányom google fiókja, a telefonon az én google fiókom van beállítva. A cél tehát az,hogy a lányom azonosítóját rakjam a telóra.Csak most ismerkedem ezzel az android témával,szóval nagyon kezdő vagyok.
-
peu407
senior tag
válasz
RootRulez
#235
üzenetére
Köszönöm a választ! darvinya,Silent77 nektek is. Ez jó és egyszerűen hangzik. De...
A tableten a kislányom google fiókja van, a telefonon az enyém. Na most, ki kell jelentkeznem a telón, és bejelentkeznem a kislányom hozzáférésével. Aztán indítom a játékot és a kislányom farmjába lép be?
PC-n hogyan működik?Mit kell és honnan letölteni hozzá?
-
Sziasztok!
Küldtem egy requestet a Prohardver-ra (19/20)

-
air
nagyúr
válasz
RootRulez
#250
üzenetére
Egy szóval sem mondtam, hogy "istenkirályfasza". De ha lehetőségem van rá, hogy teljesen ingyen használjam, miért ne tehetném? Ez az első olyan program, ami ilyen hibát produkált. Az, hogy nincs egy korábbi, csúcskategóriás processzorral szerelt üzleti notebookhoz driver, inkább az Intel hibája és nem a Windows-é. Hogy a program miért nem hajlandó a telepített, és egyébként teljesen jól működő drivert használni, az pedig inkább a program hibája. Szerintem. De ezzel szeretném befejezni ezt a témát. Kérlek, ne írj még egy fikázó hsz-t, amire reagálni kellene!
-
RootRulez
félisten
Én pl feltettem egy virtuális androidot a gépre és arra feltelepítettem ezt a játékot.

Jóval aksikímélőbb.
Főleg, ha gépen ügyködök, akkor pont jó... -
RootRulez
félisten
-
peu407
senior tag
Sziasztok!
Megoldható-e,hogy 2 eszközön "ugyanaz" a Hay Day legyen? Most egy tableten van, de szeretnénk egy telóra is feltelepíteni, hogy napközben is rá tudjunk nézni. Ha igen,hogyan?
-
RootRulez
félisten
4x terem egy fa/bokor
1. termés - 2 gyümi
2. termés - 3 gyümi
3. termés - 4 gyümi (ezután lehet segítséget kérni)
4. termés - 4 gyümi (ezután már ki kell vágni)Tehát 13 gyümölcsöt terem egy fa/bokor
Ha valakit érdekel eladásra termeszteni az alma éri meg a legjobban.
A fa ára 160 pénz, a 13 alma ára pedig 507 pénz, ez 3x-os haszon 4x16 óra alatt.
-
air
nagyúr
válasz
darvinya
#228
üzenetére
Most beindultam. Folyamatosan búzát meg kukoricát termelek, és teszem a bódéba.
Tegnap délelőtt óta legalább 60-70 adagot arattam, és egyetlen egy darab alkatrészt sem kaptam.
Csirkéktől kaptam 1 fűrészt. Slussz! Elég rosszul randomizálja a plusz ajándékokat.
Viszont kaptam segítséget idegenektől növények "újraélesztéséhez".
Egyébként 1 növényt hányszor lehet "újraéleszteni"? Végtelen sokszor, vagy 2-3-szor? -
secler07
tag
Igen, mint előttem is mondták érdemes több dolgot hirdetni, tojás, szalonna, wool, és ha megveszik teszem azt az összeset, akkor rakj ki megint újat, mert senki nem fogja látni hogy te segítséget kérsz. Amúgy bele kell jönni halmozni kell a cuccokat, hogy ne legyen gond a hajóval, persze így is jön "szivatós" hajó pl két féle jam-et kér ilyesmi.
-
RootRulez
félisten
Igen, az újsághirdetésben a képed mellett lesz egy felkiáltójel (ezt te is láthatod más segítségkérők hirdetésénél) a csoporttagok látják, ha segítség kell. De értelemszerűen az korlátozott számú felhasználó, ezért célszerű több dolgot is hirdetni vagy egy olyat, ami soká vesznek meg. Én pl 499-ért szoktam kitenni 10 szalonnát, az viszonylag tovább bent marad a boltban, mint bármi más de nem is veszik meg soká...
-
RootRulez
félisten
Én is besz*ptam, mert hamar megépítettem a dokkot, után amivel nem volt pl tortasütőm egy csomó szállítmányt nem tudtam elküldeni vagy csak nehezen vennem kellett őket.
A lényeg, hogy idő előtt elköltöttem a dokkra a pénzt, amit máshova kellett volna akkor.Egyébként valóban kérhetsz segítséget 3 konténerre, ha meg nem tetszik a hajó, akkor elküldöd üresen és 4 óra múlva jön a következő.

A másik, ne akkor ültess meggyfát, amikor kell, hanem legyen a fán és csak le kell szedned, ha szükséged van rá.

És igen, csak akkor látják, hogy segítséget kérsz, ha hirdetésed van az újságban.

-
darvinya
titán
Segítséget akkor tudnak adni, mikor eladsz valamit, mert akkor lesz egy tábla az újságban avatár mellett.
Vagy csoportban.
Ugyanez van a fa/bokor gyógyításnál(újraaktíválásnál).Óóó, köszi. És ezt honnan tudjam előre? Bár hiába lennék akár 28. vagy csilliomodik szinten, a cseresznye akkor sem érik gyorsabban.
"Nálad a kicsit kapkodott összegyűjtés van."
Ezt a mondatot nem tudom értelmezni.Ezt hívják rendszer szervezésnek.
Igaz nekem van ilyenben tapasztatom, mert vezettem építkezést.
Konkrétan:
-áru kiszállítási idő
-munkás munka végzési idő
stb., mivel ezek nem egyszerre történek.
Így az átfutási idő fogja a lejobban behatárolni mit mikor kell végezni.
pl: nem ültetek egyszerre sok cseresznye fát, mert ilyenkor mindig egyszerre érik be, és mivel tároló sem tudja befogadni a többi mellé.
Én 4-6 óra eltéréssel állítottam be az éréseket. -
air
nagyúr
válasz
darvinya
#218
üzenetére
Többször próbáltam már segítséget kérni, eredmény nélkül. Például, amikor 3 láda cseresznyét kért 17 óra alatt, pedig a cseresznye 27 óra alatt érik be.
Nem értem a dolgot. A játék készítői ennyire hülyék, vagy minket néznek annak?
Egyébként a segítség kérésem hol jelenik meg? Ki látja?"pl: én 28. szintig nem építettem meg a dokkot, mert úgy sem lehet teljesíteni."
Óóó, köszi. És ezt honnan tudjam előre? Bár hiába lennék akár 28. vagy csilliomodik szinten, a cseresznye akkor sem érik gyorsabban.

"Nálad a kicsit kapkodott összegyűjtés van."
Ezt a mondatot nem tudom értelmezni. -
-
air
nagyúr

Direkt kib@sz.sból csinálja a játék a következőt?
Sikeresen megpakoltam egy hajót. Elment. A következő x óra múlva jön. Ok. Az valamikor az éjszaka közepén jött meg. Reggel nézem, hogy mi az elvárt rakomány, és mi látok? 6 db szalonnás süti és 33 popkorn. Az előbbi 18 óra alatt készül el, az utóbbi 16,5. A hajó kifutásáig visszalévő idő 15 óra 40 perc. Vagyis lehetetlen teljesíteni a feladatot.
Ja, és egy hét alatt 2 szintet tudtam lépni úgy, hogy a bánya megnyitásához még mindig nincs elég pénzem, és nem kaptam, találtam annyi alkatrészt, hogy a raktárat vagy a magtárat fejleszthessem.

Most már látom, hogy ezzel a játékkal is csak akkor lehet rendesen játszani, ha folyton gyémántokat vesz az ember.
-
secler07
tag
Szerintem épp, hogy a mallet a leggyakoribb, a marker stake a legritkább
Amúgy rejtélyes módon megjavult a telóm, és tudtam újra telepíteni a playről 
-
csabám
addikt
Sziasztok!
Sikerült elérnem a 22.-es szintet, ahonnan már tudnék több területet is feloldani, de persze nem csak úgy. Gyűjteni kell hozzá a cuccokat. Egy kérdésem lenne ezzel a kapcsolatban: mi után fogok olyan cuccokat kapni vagy akár újságban is összefuthatok vele?
-
RootRulez
félisten
válasz
secler07
#205
üzenetére
Az asztali parancsikonnal indítod? Nálam akkor csinálta ezt (más) alkalmazás, amikor frissült és valami miatt az ikonnal nem indult el és, ugyanezt írta ki.
Szóval ha eddig asztali ikonnal indítottad, akkor indítsd el az alkalmazásfiókból, lássuk azzal megy-e. Ha azzal sem, akkor nem tom mi lehet.

-
secler07
tag
Sziasztok !
Tegnap rámentem szeretett játékom ikonjára, amikor kiírta, hogy "Az alkalmazás nincs telepítve". Pislogtam nagyokat, próbáltam újra telepíteni, de ekkor ez a hiba fogadott (és fogad is minden egyes telepítési próbálkozásnál) :[link]
Van valakinek ötlete, hogy miért tűnt el így hirtelen ? Vagy esetleg valami megoldás ?
Előre is köszi !
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3375, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- KIÁRUSÍTÁS - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 Dock (akár 2x4K felbontás)
- Xiaomi 14T 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciaval
- Sony MHC-V43D Aktív hangfal, party hangszóró
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

















Köszi.


