Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Premier előzetesen a Phantom Fury

    gp A minap végre elérhető lett a PC-s teljes kiadás, május végén konzolokra is megkapjuk a játékot.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz Cs1csó #1 üzenetére

    A történet ott hasal el, amikor (legalább) az egyik monitort a háromból a felhasználás jellege miatt pivot-ba kell forgatni. Szép és jó az ilyen monitor, de olyan mint a svájcibicska. Nem mindenkinek és nem mindenre alkalmas.

    #8 HThomas Ha fotókat dolgozok fel, (CaptureOneExpress, Affinity Photo (PS, ACR...) mindenre elég a kettő monitor. De ha tördelek, akkor a gördülékeny munkához nekem spec szükséges a három monitor. A középső a szerkesztő monitor, a jobb oldalin vannak a paletták, a bal oldalin a képnézegető az az illusztrációknak és a nyers szöveg mivel a legtöbb esetben az eredeti szöveget is látnom kell. (szerkesztői utasítások, szerzői megjegyzések vannak/lehetnek a szövegben legtöbbször korrektúra buborékban és baromi idegesítő volt amikor váltogatnom kellett az ablakok között) De ez én vagyok...

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák