Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz deedee #17 üzenetére

    Használt autó vásárlás németországban: vigyázat mert sok a csaló!! Ez véletlenül nem általánosítás? :F

    Ha én itt autót szeretnék venni (amúgy épp No-ban vagyok), akkor kijönnék pár napra valamelyik városba, megvenném a helyi apóhirdetési újságot és átnézném a hirdetéseket. Ja, és nem jönnék el Frankfurtig, az tuti.

    Nekem az internetes autóvásárlás azért nem jön be, mert számomra a kocsivásárlás kifejezetten az az eset, amikor gyorsan intézkedik az ember, (ha kell egy kocsi és találok megfelelőt, megveszem), ill. saját szememmel kell megnézegetnem, h milyen. Addig meg felesleges letétbe helyeznem a pénzem egy kocsi miatt. Sőt, ha letétbe helyezem a pénzem, az rontja az alku esélyét, mivel határozott vásárlási szándékot mutat. De ez csak a személyes véleményem, nem akarom azt mondani, h az ismerősöd láma módon állt hozzá a dolgokhoz. Szemben veled, aki nagyon meg vagy győződve, h nekem nincs fogalmam semmiről. :DDD

    Szvsz. még az új autók is olcsóbbak adott esetben. Bár nem olyan sokkal.

    Azért csak jelent valamit, h a sok-sok hirdetésből az ismerősödnek sikerült beletenyerelnie egy csaló hirdetésébe, vagy nem??? ''Nagyon sokat meglehet spórolni az itteni árakhoz képest'' - imho, tipikusan olcsó húsnak hív a leve topik, csak autó ügyben, nem pedig hardverben.

    Szóval én módosítanám a címet sok csalóról 'egy angol átbaszott Németországban autóvásárlás kapcsán' -ra...

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák