Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz stereodead #4886 üzenetére

    Hát nem tudom, hogy kit rúgtak már lágyékon, de szuszpenzorba nekem sokkal jobban fáj az ilyesmi :D
    Na meg azt is meg kell tanulni, hogy ne feddje fel a lágy részeit.

    Arról nem is beszélve, hogy az utcán is viselni fogja az illető? :)

    Ilyen alapon fejvédőt is viselhetne a delikvens egész edzésen, nehogy véletlenül fültövön csapják és beszakadjon a dobhártyája :)

    Meg kell tanulni kitérni, kibújni, elmozogni az ilyen támadások elől. Nem véletlenül kezd el az ember tanulni.
    Az meg, hogy edzésen kontroll nélkül a másikat lágyékon rúgja, úgy hogy összeroskad, hát no comment :D
    Még talán kezdő-kezdőnél előferdülhet ritka esetben, bár a kezdők jobban be vannak rezelve annál, hogy tényleg kárt tesznek az edzőtársban,minthogy olyan erősen rúgjanak, üssenek. Aki meg aggresszív, kontrollálhatatlanul csinálja, azt meg le kell csapni :)

    Kezdő-oktató, kezdő-mesternél meg ilyennek nem szabad megesnie, hogy úgy megüssék, rúgják, hogy maradandó károsodás legyen. Nem azt mondom, jelezni kell, hogy hahó, meglengettem a himbilimbit, mert szabadon hagytad (az is kellemetlen érzés, megmarad az emberben és oda fog figyelni legközelebb).

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák