Hirdetés

Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    olvastam guga blog #6-ot... Érdekes, és nagyon igaz... Rám is igaz (volt). Én is elkezdtem nemrégen megszállottan gépet épiteni, minél jobbat, vásároltam - eladtam össze vissza mindent....aztán kezdtem rájönni, hogy nem kell akkora gép, eladtam vmit, kisebb alkatrészt vettem helyette, a pénzt másra forditottam és még ugyis bőven elég volt a gép! Sok is... ecetera ecetera. Most ott vagyok, hogy van egy AMD K6-2 500as laptopom, mindennel felszerelve, ami nekem kell, a régi gép árának egy töredékéből még veszek egy nagyobb vinyot tárhelynek hozzá és kész is. Bőven elég ez a masina arra, amire használom, amelyik játékkal évek ota játszok neten, a Sof2 ezen is elfut, internetezni, mailezni, szöveget szerkeszteni kiválo, és nem dübürögnek a ventik mellettem. most veszem csak észre, hogy hiába a hú de halk gép, mégis hangos volt...
    Érdekes dolgok ezek és állitom, hogy az emberek minimum 70-80%-a is igy van ezzel, csak hát milyen lenne az sokak szemében, ha nekik rosszabb gépük lenne... És nem tudatosan, nagyon sokan tudat alatt gondolják ezt... Érdekes dolog, lehetne egy könyvet is irni rola.
    Kb ennyi jutott hirtelen eszembe.

    Ja és még annyit: a nagy gépépités lázában elhanyagoltam pár számla befizetését, ugymond,ráér az még...na most augusztus elején a nyakamba szakadt rendesen, majdnem belerokkantam, mire kifizettem mindent, de sikerült.

    És még annyi: én ismegkaptam már a fejmosást barátnőmtől, hogy mért ülök annyit a gép előtt és mért nem foglalkozok vele többet.
    Ezuton mégegyszer szeretnék bocsánatot kérni tőle ezért (habár nem mostani story), teljes mértékben igaza van...

    Jo éjt mindenkinek!

Aktív témák