Hirdetés

Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    válasz behappy #34 üzenetére

    sokáig nem jártam ''blogvilágban'', de visszatértem :)

    Sokminden történt ez alatt a pár nap alatt. Tulvagyok az első ZH-n a suliban, simán 5ös, nem volt nehéz :) Viszont most kezd durvulni a dolog, jövő héten ugy néz ki 4 ZH lesz, ha jol számoltam, ugyhogy lesz mit csinálni a hétvégén... Pedig most mentem volna anyuékhoz Frankfurtba hétvégére, de igy nem tudok, mert csak hétvégén van esélyem megtanulni az anyagot .

    Előző HSZ-omban emlitett régi ismerősöm munkaajánlatát elfogadtam, igy suli mellett is csurran-cseppen valami, ráadásul olyan munkával, amit szeretek is csinálni.

    Hirtelen nem is jut eszembe mi volt még ebben a pár napban... Ja, biznisz megy össze-vissza... Eladtam a notim, eladtam az asztali gépem, van másik asztali gépem, napról napra változik a konfig :) Még nem nött be a fejem lágya vagy mi :)

    Holnap közgáz előadás... Pfff, marha érdekes lesz! A tanár kitalálta, hogy olvassuk már ki jövő hétre a két könyvet (makro- és mikroökonomia; potom 600 oldal száraz baromság). Hogyne! Bőven elég lesz annyi ,ami a ZHra kell (meg a többire).

    Holnap 6kor kelés és suli! :(


    Hiv az ágy, bele kéne zuhanni már. Megyek is és odabujok Hozzá! :B Jájj, hogy milyen jo együtt élni Vele! El nem lehet mondani, de Ő ugyis érzi mennyire szeretem és mennyire jo nekem vele, ugyhogy nem is kell mondani :)

Aktív témák