Hirdetés

Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    a mai napnak is vége szerencsére. Kidühöngtem magam rendesen. Eldöntöttem, hogy végeztem a vacak bunko otps népséggel, megszüntetem a számlám, ma nyitottam is egyet helyette egy másik bankban. :)
    A holnapi napon nagyon huzos lesz. hajnali 4:15kor kelek, fél6ra kell vinnem az automat vizsgázni, természetesen a posta nem hozta a levelet a meghatalmazással (cégauto) és a kötelező biztositást igazolo szelvénnyel, ugyhogy ezek nélkül megyek. Király lesz :( Remélem átmegy a gép, mert már elegem van kicsit ebből...

    Aztán kell mennem a népességnyilvántarto hivatalba vagy minek hivják, hogy igazoljam az otp felé, hogy létezek. Az egész mai bonyodalom amiatt volt, hogy 2002ben amikor megkaptam a kártya személyit nem jelentettem be, ezért nem is tudok pénzt felvenni meg semmit egyebet sem csinálni... Franko mi? Ugyhogy holnap állhatok sorban tök álmosan egy igazolásért, hogy volt régi személyim és én vagyok én... Király :(((

    Aztán még ki tudja mi lesz holnap!

    DE EGY BIZTOS!

    Végre itt lesz barátnőm!!! Délután érkezik, remélem tud jönni a korábbi vonattal!!! Nagyon hiányzik!!! Ráadásul pont holnap van egy bizonyos dologak a sokadik évforduloja és nagyot fogunk ünnepelni! :DDD :DDD Nézek vmi franko piát a boltban holnap estére. :) Nagyon várom már hogy itt legyen!!! Őrülten hiányzik!

    Na de megyek alunni, késő van és alig maradt pár órám kelésig :( Utálok korán kellni, főleg amikor még az egész város alszik. :(

    Jo éjt!

Aktív témák