Hirdetés

Aktív témák

  • behappy

    aktív tag

    Ja igen ,tegnap megint szembesültem a ''jo magyar rendszerrel'' !

    Felhivom délután a malévet, hogy xy járat ferihegy 1 vagy 2re érkezik -e? Mondja a csaj, hogy elvileg ferihegy 1-re, de azt most tatarozzák, ugyhogy ferihegy 2re menjek B terminálhoz. Mondom ok.
    Odaérek, kicsit előbb mint kellett volna. Ültem a kocsiban vagy 20 percet, mert csak 60percet lehet max parkolni ott és nem akartam, hogy gáz legyen. Bedobtam a parkoloorába 480 Ftot !!! ugyanis ott ennyi 1 óra parkolás. Beslattyogok, nézem a monitorokat, sehol nincs kiirva az a gép, amit várok... Mondom de jo, akkor félreértettem volna, hogy mikor jön?? Vagy már leszállt? De nem.
    Ügyfélszolgálati info pult: Ferihegy 1-re érkezik a gép, de késik 30 percet, ugyhogy van időm kiérni. Mondom tessék??? Nekem telefonban azt mondták, hogy tatarozzák, mondom a törmelék és munkások közé fog leszállni vagy mi?
    Aszondja, hogy szept1 től tataroznak, addig nyitva van fhegy1. Háhá, itt kiakadtam... Egy csomo időm elment pocsékba, 500ftom + benzin is... Meg az idegeskedés..

    Kiérek fhegy1-re. Hu emberek, ha volt már ott valaki, akkor tudja, hogy milyen az! Roncsnak minősithető gépek a kifutokon, az épület majdnem összedől... Tiszta balkán az egész! És az a ''rendszer'' (telenség inkább) ami ott van! Az emberek össze-vissza..stb.
    Nagy nehezen megérkezik a gép. Már várok vagy fél órája, sehol nem jön senki. Na mondom most meg mi van.
    A poén, hogy simán besétáltam az érkezett emberek közé, amikor egyszer kinyilt az ajto, pedig elvileg oda nem szabad bemenni, de nyilván kit érdekel. Egy szot sem szolt senki, hogy mért nem jönnek a csomagok, lassan lincshangulat lett a végére... Na, nagy nehezen beindul a futoszalag, jönnek a csomagok! Még jo, hogy ismerősöm cumoja az elsők között jött ki, mert utána leállt a szalag, mondván, hogy elromlott... Na azt már nem vártuk meg, hogy mi lett a vége, ugy menkültünk onnan, mintha leprás lenne a hely....

    A másik poén: parkoloban ki van irva: 20 percig ingyenes, 1-4 óra között 200 ft, utána meg mittomén mennyi. Kb másfél órát parkoltam ott, 400 Ftot kértek el... Na itt már csak röhögni tudtam... KApott egy 2 eurost az a f_sz és elhuztunk.

    Nem semmi, igaz???

Aktív témák