Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ossen

    csendes tag

    Hali !
    Az lenne a kérdésem, ha van egy mono 3,5 jack dugós mikrofonom, azt hogyan tudnám normálisan használni a pc-hez? Mert most olyan halkan rögzít hangot, hogy kb 8x-osoára kell erősíteni a hangerőt, hogy egyáltalán hallható legyen, viszont akkor marha nagy az alapzaj. Van egy gagyi pc-s mikrofonom is, ami meg stereo, azzal lényegesen hangosabban tudok rögzíteni (ebből gondolom a hangkártya mic bement is stereo?), viszont egy deka szivacs nincs benne, nagyon gagyi.Van valami megoldás, hogy a mono dugós mikrofont tudjam használni?Erősítő, adapter vagy akármi?
    Egyébként Realtek HD Audio integrált hangkártya.Az audio managerbe is végigpróbáltam minden beállítást.
    Előre is köszi !

  • ossen

    csendes tag

    Egyenlőre megoldottam a problémát.Elhúztam a balanszot teljesen az egyik irányba, meg találtam egy + erősítés funkciót a Realtek audio managerbe.Nem egy csúcsminőség hangrögzítés, de amire nekem jelenleg kell pont jó lesz. Egy két demót akarok majd csinálni, csak próba szinten, nem kell kristálytiszta hangzás.Viszont szabifotos által belinkelt dolgok roppant érdekesek, azokra még lehet rákattanok :-) később.A keverő igencsak csábítgat. :-) Ha úgy alakul esetleg a korábban belinkelt kondenzátormikrofon is tervbe kerülhet.De az még a jövő titka.

    Köszi szépen a segítséget !

Új hozzászólás Aktív témák