Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istvan170

    aktív tag

    válasz rootkiller #1452 üzenetére

    Biztos, hogy leginkább arra való, amire te használod. Viszont amikor én kezdtem a "dacolást", akkor USB-ből pedig még nem nagyon lehetett jó hangot kicsikarni emberi áron. Ment a mindenféle FireWire-rel való ügyködés PC alatt, mert MAC-re persze nem volt pénz. :)

    Azóta persze már USB-ből is ki lehet hozni bármit. Mindenesetre én még a Sound Devices USB pre2-n kívül nekem tetsző hangot nem hallottam USB-n, de ez legyen az én bajom.

    Fél éve viszont meghalt az Impact Twin hangkártyám, ami elég jó volt, de már csak átalakítóval ment az új Mac-ről, mert ugye közben az Apple is feladta a FW-t. Maradt az USB meg a TB lehetőség az új kártyánál.

    Aztán sok külföldi fórum böngészgetése után mindig az Apollo-hoz lyukadtam ki meg az Apogee-hoz. Itthon mindenki inkább a Duett-et ajánlgatja, kint pedig inkább a Twin/Solo eszközt. Sok olyan véleménybe futottam bele, ahol Apollora cserélték a Duett-et, ahogy te is. Mindenhonnan egyértelműen az jött le, hogy nincs gond a váltással, érdemes cserélni.

Új hozzászólás Aktív témák