Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz schawo #1384 üzenetére

    Részlet a probléma linkelt részletezéséből:

    A lényeg: egy csomó lehetséges elosztó kombináció után végül kiderült, hogy csak akkor sípol, ha egy bizonyos pont környékén van a szobámba. Ez a pont pedig (nem fogjátok kitalálni), pont az asztalom jobb oldalsó sarka...

    -csak nem tudom így mire számíthatok a garanciáztatás terén. Ők ott bedugják, lerakják egy helyre, megy vagy 1 hónapig (ahogy a gari időt mostanság a garanciás topicból -sajnos- leszűrtem), néha ráfülelnek egy kicsit és a végén vissza küldik a boltnak, hogy: "Hát kérem szépen nincsen ezzel semmi probléma..."

    -Persze ez csak felvetés, remélem nem ez a szervizesek hozzáállása, de most egy Notebook hűtőm is van valószínűleg ugyan annál a nagykernél gariban már több, mint 2 hete és a boltos (ahol vettem), nem helyezett épp túl jó kilátásokat az ügyhöz. (Bár reménytelennek se mondta és remélem lesz csere/javítás stb...)

    Persze határozottan kifejtem, hogy vegye jegyzőkönyvbe a konkrét problémát és, hogy nekem hogyan jön elő, mert akkor ez az eddigiek alapján ez egyértelműen a hangfal hibája (és nem a Feng-Shui szerkezete változott meg hirtelen a szobámban), de szerinted/szerintetek mennyi esélyem van így, hogy cserélik vagy javítják?

    Hogyan bizonyítom a hibát (köteles vagyok egyáltalán)? Esetleg a kis nikon fényképezőmmel tudok róla hangos videót felvenni, ahogy ráközelítek meg mozgatom a hangfalat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák